Oferta pracy

umowa o pracę
7 10011 250 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 50013 500 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • OOP

  • Git

  • Symfony/ Laravel

Mile widziane

  • Jenkins

  • Vagrant

System operacyjny

O projekcie

JAK PRACUJEMY?

* W mniejszych zespołach w Scrum lub Kanban - zależnie od fazy projektu (tu sprawdzisz, jak to robimy: https://youtu.be/CaERNJhJT9E)

* Pracujemy w oparciu o Magento 2 i (choć nie wymagamy jego znajomości na start) jest to środowisko, z którym będziesz mieć styczność na co dzień

* Naszym klientem są zawsze sprzedawcy - nie pracujemy dla innych agencji jako podwykonawca

* Z klientami komunikujemy się w większości bezpośrednio, trudniejsze tematy przekazujemy do PM/PO z niemieckiego biura

* Piszemy testy automatyczne gdzie się da, a dla kluczowej logiki biznesowej są one obowiązkowe

* Pracujemy tylko z najnowszą wersją Magento i aktualizujemy projekty, nie utrzymujemy projektów Legacy, nie pracujemy z Magento 1.x

* Tworzymy bazowe rozwiązanie MageSuite (dowiesz się więcej z filmu https://youtu.be/WRoRXI0Y23I), które publikujemy jako OpenSource

* Zgłaszamy poprawki i usprawnienia do core Magento. Jeden z naszych kolegów jest Maintainerem

* Mamy testerów i ogarniętych frontend-developerów pracujących na zmodyfikowanym, unowocześnionym stacku (webpack, TypeScript, SCSS)

* Nasz stack: AWS, PHP 7.2+, MySQL, Nginx, Varnish, Docker, Vagrant, Elasticsearch, Jenkins CI, Ansible, Phing, PHPUnit (zobacz, jak to działa: https://youtu.be/p_JBJvAwI6w)

* Nie mamy ograniczeń ze strony hostingu, więc możemy używać właściwie dowolnych narzędzi - nie tylko PHP

* Korzystamy z PHPStorm, Slack, Blackfire.io, Jira, Confluence

* Nie robimy projektów w modelu headless, ale są takie plany na 2021

Twój zakres obowiązków

  • Praca w projektach e-commerce w oparciu o Magento 2 i nasze autorskie rozwiązanie MageSuite

  • Programowanie nowych funkcjonalności, modułów, rozszerzeń, importów, integracji (a nie hackowanie istniejącego kodu)

  • Udział w rozwijaniu i wdrażaniu naszego własnego produktu, MageSuite: https://github.com/magesuite/ https://magesuite.io/

  • Współtworzenie architektury rozwiązań - chcemy osiągnąć produkt będący bazą naszych wdrożeń, aby nie odkrywać za każdym razem koła na nowo

  • Tworzenie testów zautomatyzowanych - jednostkowych, funkcjonalnych i integracyjnych (Test Driven Development). Mamy takie testy, mamy na nie budżet, trzeba je pisać

  • Współpraca z odpowiedzialnymi za warstwę prezentacji (Frontend), ogarniętymi (ES6, kompletny stack, automatyzacja, BEM) członkami zespołu

  • Programowanie rozszerzeń i integracji systemu Magento 2 e-commerce Platform z innymi systemami

  • Możliwość budowy elementów także z użyciem frameworka Symfony, NodeJS, mikroserwisów i innych

Nasze wymagania

  • Jesteś ogarniętym programistą (wiesz co to OOP, polimorfizm, DI itp.)

  • Masz minimum 2-3 lata komercyjnego doświadczenia z PHP + MySQL i zrealizowałeś przynajmniej 1 wart uwagi projekt

  • Wierzysz, że jak przysiądziesz to opanujesz Magento w 3 miesiące

  • Potrafisz i nie boisz się mówić po angielsku (min. B2)

  • Chcesz pisać testy automatycznie, a nie tylko mówić, że brakuje budżetu

  • Znasz oczywistości: git, merge/pull requesty, podstawowe komendy konsolowe

Podział czasu pracy
60%

Nowe funkcjonalności

20%

Obsługa bieżąca/ naprawa bugów

10%

Wsparcie klienta

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 28

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach i na co dzień komunikujemy się po angielsku; tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki i inne rynki międzynarodowe

  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00

  • Home office. Świat się nie zawali, jak popracujesz z domu (w aktualnej sytuacji większość z nas pracuje z domów, decyzję biuro vs. dom każdy podejmuje za siebie)

  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN/rok) i kursy językowe. Twój rozwój = nasz rozwój

  • 26 Magentowców na pokładzie, od których dużo się nauczysz oraz ogarnięty, znający Magento zespół DevOps

  • MacBook Pro, wszystkie niezbędne peryferia i wielki monitor

  • Medicover + Multisport Plus (siłownia parę kroków od biura na Zabłociu)

  • W biurach: dofinansowanie lunchu, konsole do gier oraz ligę bilardową w godzinach pracy

  • Możliwość opublikowania dużej części pracy jako OpenSource

  • Bardzo liberalne podejście do tego co robimy i dużo zdrowego dystansu

  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy

  • Dla kandydatów zdalnych: biura w Krakowie i Rybniku do Twojej dyspozycji, jeśli tylko masz ochotę przyjechać i popracować ramię w ramię z zespołem

  • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 8 500 - 13 500 PLN netto + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu"

  • Wynagrodzenie dla umowy o pracę: w przedziale 5 500 - 8 750 PLN netto

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie do lunchu w biurze

  • MacBook Pro

  • parking dla rowerów

  • prysznic w biurze

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa teleofniczna

2

Spotkanie (osobiste lub online)

3

Decyzja (Twoja i nasza)

Creativestyle Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy polsko-niemiecką agencją e-commerce. Pracujemy w Polsce, ale nasi klienci pochodzą z rynku DACH. Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award 2020).

Tworzymy niebanalne, wymykające się schematom miejsce pracy i udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem.

Dołącz, do nas jeśli masz otwartą głowę, myślisz nieszablonowo i chcesz tworzyć soft dobrze, a nie jako tako.

Mamy jeszcze trochę wolnych biurek, czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Praca w dobie covid - informacje dla biur w Krakowie i Rybniku

  • W aktualnej sytuacji dajemy możliwość pracy z domu i wielu z nas korzysta z tej opcji

  • Decyzję biuro vs. dom każdy podejmuje za siebie

  • W biurach dbamy o bezpieczeństwo

  • Gdy sytuacja się unormuje, planujemy wrócić do naszych biur (nadal z opcją pracy zdalnej według potrzeb)