Oferta pracy

Profitroom S.A.O firmie

12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 5

  • PHP 7

  • Clean Code

  • SOLID

  • GIT

  • MySQL

Mile widziane

  • Laravel

  • Symfony

  • TypeScript

  • Node.js

System operacyjny

O projekcie

Booking Engine, system CRM, zaawansowane strony internetowe, kampanie marketingowe online - te oraz inne produkty Profitroom sprawiają, że hotele z całego świata rozwijają się w zawrotnym tempie. Simply More Bookings dla nich, Simply Great Career dla Ciebie. Dołącz do nas i stań się częścią czegoś większego.

Twój zakres obowiązków

  • W naszym zespole będziesz zajmować się:

  • Realizacją ciekawych i innowacyjnych wyzwań

  • Projektowaniem i implementowaniem nowych, wysoko skalowalnych systemów

  • Wykorzystywaniem najnowszej technologi w produktach o architekturze mikroserwisowej z zastosowaniem Sztucznej Inteligencji

  • Tworzeniem Centrum Kompetencji Domenowej

Nasze wymagania

  • Dołącz do nas, jeśli możesz pochwalić się:

  • Praktyczną znajomością PHP 5 & 7 i jednego z frameworków: Laravel, Symfony

  • Dobrą znajomością PHP w aspekcie obiektowym

  • Umiejętnościami tworzenia kodu zgodnego z dobrymi wzorcami i praktykami - m.in Clean Code, SOLID, DRY

  • Kompetencjami w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych

  • Doświadczeniami w pracy z GIT, JIRA, Confluence w zespole Scrumowym

  • Mile widziane: liderowanie zespołem developerskim

  • Nie są Ci obce tematyki programowania systemów API, XML, SOAP, JSON i innych technologii wymiany informacji między systemami informatycznymi

  • Znasz lub chcesz poznać Node.js, Typescript

  • Lubisz pracę w zespole i masz chęci do podejmowania inicjatywy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • budżet rozwojowy

    • konferencje w Polsce

    • mentoring

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Codzienny udział w tworzeniu innowacyjnych systemów i szerokie portfolio projektów z branży hotelarskiej i turystycznej

    • Pracę zdalną przez cały okres trwania współpracy

    • Najnowsze metodyki: Agile, Scrum, Kanban

    • Finansowanie szkoleń oraz konferencji branżowych

    • Wynagrodzenie: do 15 000 zł netto B2B / lub UoP

    • Bogaty pakiet benefitów:

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • komputer do użytku prywatnego

    • brak dress code’u

    • parking dla pracowników

    • program rekomendacji pracowników

    • możliwość uzyskania uprawnień

    Etapy rekrutacji
    1

    Ankieta samooceny umiejętności developrskiech

    2

    Rozmowa techniczna z Head of Software Development