Logo Pracuj.pl

PHP Developer

Benefit Systems S.A.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • CSS

  • Javascript

  • SQL

  • MySQL

  • CRON

  • Git

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Zostaniesz zaangażowany/a w realizację projektów webowych począwszy od zbierania wymagań, przez dobór rozwiązań, development, testy i poprawki, finalnie kończąc na uruchomieniu w środowisku docelowym i aktualizowaniu dokumentacji technicznej;
  • Utrzymywanie aplikacji i systemów – monitoring, naprawa błędów i optymalizacja;
  • Będziesz angażowany/a w ustalenie zasad współpracy i integracji pomiędzy systemami, którymi będziesz się opiekował/a;
  • Czasem poprosimy Cię, żebyś został/a naszym technologicznym ekspertem, zarówno w firmie, jak i w kontaktach z firmami zewnętrznymi;
  • Monitorowanie jak rozwijają się technologie internetowe tak, żebyś mógł/a wykorzystać najnowsze rozwiązania w realizowanych projektach.

Nasze wymagania

  • Wiesz co to programowanie obiektowe i znasz praktycznie język PHP 7;
  • Rozumiesz wzorce projektowe i wiesz kiedy z nich skorzystać;
  • Tworzyłeś/aś fronty aplikacji webowych w technologiach HTML, CSS, Javascript, Ajax (mile widziana znajomość React.js);
  • Znasz framework Symfony 4/5, jego możliwości oraz korzystałeś/aś z jego rozszerzeń;
  • Wiesz co to webservice, znasz protokół HTTP i OAuth i nieobce są Ci skróty REST/JSON;
  • Znasz język SQL i silnik bazy danych MySQL;
  • Dobrze poruszasz się w środowiskach Linuxowych i wiesz czym jest CRON;
  • Stosujesz do codziennej pracy GITa oraz korzystasz z Dockera;
  • Wiesz co to Continuous Integration/Continuous Delivery i rozróżniasz Deployment od Releasu;
  • Wiesz co to system kolejkowy (idealnie, jeżeli pracowałeś już z RabbitMQ);
  • Znasz angielski, co najmniej na tyle, żeby czytać ze zrozumieniem dokumentację techniczną.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Ustalimy dogodną formę współpracy;
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym, stacjonarnym lub hybrydowym;
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance;
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowane śniadania;
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy również z karty BenefitLunch;
  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje;
  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego;
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems;
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze;
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej;
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru;
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia;
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop
  • program wsparcia psychologicznego
  • planszoteka

Benefit Systems S.A.

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

PHP Developer, opolskie