Oferta pracy

kontrakt B2B
8 40015 200 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST API

  • OOP

  • MySQL

  • Git

  • PHP 7.4

Mile widziane

  • Redis

  • Docker

  • RabbitMQ

  • MongoDB

O projekcie

Stawiamy na budowanie silnego produktu. Chcemy, aby hybrydowa platforma e-commerce 'merce stała się synonimem niezależności i możliwości szybkiego rozwoju.

Zespół IT podzielony jest na zespoły kontekstowe. Zespoły te nie pracują nad konkretnymi projektami. Aktualne projekty realizowane przez 'merce przygotowują zapotrzebowanie zmian i usprawnień w elementach dotyczących domeny zespołu.

Wyróżniamy następujące kontekstowe obszary: Order/ DP, ERP / Integracje / Allegro, CRM, PIM, GUI, DevOps (CI/CD).

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i rozwijanie naszej platformy e-commerce;

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu. Staramy się być SOLIDni;

  • Współpraca z zespołem. Nasze podejście jest DDD zarówno w wytwarzaniu kodu, jak i w samej strukturze firmy. Mamy zespoły kontekstowe oraz projektowe;

  • Testowanie swojego kodu. Jedni z nas preferują podejście TDD, inni BDD — niczego nie narzucamy, ale chcemy, aby testowanie było Twoim nawykiem.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w komercyjnym programowaniu PHP (rozbudowane aplikacje internetowe);

  • Potrafisz poradzić sobie z dużymi bazami danych;

  • Znasz OOP i kierujesz się dobrymi praktyki programowania;

  • REST API nie jest Ci obce;

  • Potrafisz pracować zespołowo i wspólnie podejmować decyzje;

  • Wiesz jak i dlaczego warto testować oprogramowanie.

  • Umiejętność pracy z dojrzałym systemem;

  • Rozumienie potrzeb klienta oraz dostarczanie adekwatnych rozwiązań;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, opisywania ich wad/zalet;

  • Znajomość zwinnych metodyk programowania.

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenie Insights Discovery

  • darmowe śniadania w biurze

Etapy rekrutacji
1

Uzupełnienie matrycy kompetencji

2

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Techniczna rozmowa rekrutacyjna

4

Zadanie rekrutacyjne

5

Recenzja zadania i decyzja

Lubimy technologie, a Ty?

Nasz stack technologiczny: PHP 8.1, MySQL (8.0), MongoDB, Redis, Solr, Docker, Kubernetes, ELK, Git + GitLab.

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy jako firma i-systems, setki projektów i pasja do technologii zawiodła nas w miejsce, w którym jesteśmy teraz i pozwoliła nam stworzyć 'merce. 'merce to hybrydowa platforma e-commerce w chmurze, która pomaga naszym klientom szybciej się rozwijać i optymalizować operacje. Największą satysfakcję sprawia nam rozwiązywanie problemów biznesowych przy pomocy oprogramowania. Stawiamy na budowanie silnego produktu. Chcemy, aby hybrydowa platforma e-commerce 'merce stała się synonimem niezależności i możliwości szybkiego rozwoju. Nasi klienci to m.in. : W.Kruk, 5.10.15, New Balance. Więcej informacji: https://pl.merce.com

Przewiń do profilu firmy