Logo Pracuj.pl

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • Git

  • CSS

  • HTML

  • Elasticsearch

  • Symfony

  • MySQL

  • Redis

  • RabbitMQ

  • Jenkins

  • Varnish

  • Cloudflare

  • SOLID

Mile widziane

  • Symfony

  • PHPUnit

System operacyjny

O projekcie

Rekrutacja prowadzona jest do części IT ecommerce. Zespoły podzielone są obszarowo, jest to np. zespół płatności, produktów, koszyka czy też Customer Experience.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved - obsługujemy nawet 60 tys. użytkowników jednocześnie
  • Rozwijanie oprogramowania w technologii PHP 7.x, z użyciem: Symfony 4, ElasticSearch, PHPUnit, BlackFire, Mysql, Redis, RabbitMQ, Linux, Jenkins, Varnish, Cloudflare
  • Współpraca z innymi członkami zespołu (developerzy, testerzy, Product Owner, Scrum Master)
  • Dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji
  • Udział w spotkaniach dotyczących wyboru i wdrażania technologii backendowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty
  • Bardzo dobrze znasz PHP 7.x (OOP)
  • Wiesz, jak tworzyć SOLIDny kod
  • Znasz SQL
  • Potrafisz korzystać z systemu kontroli wersji Git
  • Dobre praktyki takie jak CI i testy jednostkowe to dla niej norma
  • Znasz język angielski minimum w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Posiadasz doświadczenie z serwisami o wysokiej dostępności i skalowalności; pracowała z nowoczesnym frameworkiem (np. Symfony) chce testować swój kod (PHPUnit)

Podział czasu pracy

80%

Rozwój nowych funkcjonalności

20%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

4-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Pracę z własnym produktem - naszymi aplikacjami i systemami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub współpracę b2b w nowej spółce technologicznej LPP - SILKY CODERS
  • Dużą samodzielność działania
  • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości
  • Wyzwania, które pozwolą Ci rozwinąć swoje umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od twoich potrzeb
  • Uczestnictwo w szkoleniach i Hackatonach
  • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Programy wolontariatu pracowniczego
  • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej
  • Siłownię dla naszych pracowników
  • Budżet integracyjny
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do opieki medycznej

Etapy rekrutacji

1

1 - wstępna rozmowa telefoniczna

2

2 - rekrutacja zdalna

3

3 - przekazanie informacji zwrotnej

Silky Coders sp. z o.o.

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.

Zatrudniamy niemal 400 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

PHP Developer, podlaskie