Oferta pracy

PHP Developer

Glosel sp. z o.o. sp.k.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • MariaDB

  • JS

  • Git

  • CSS

O projekcie

Oprogramowanie tworzone przez nasz wewnętrzny dział IT sprawia, że pomimo ogromnej skali, jesteśmy w stanie zachować jakość obsługi. Doceniają to klienci naszych sklepów, głosując na nie w rankingach Ceneo i Opineo, w których co roku zdobywamy miejsca na podium. Żeby utrzymać ten poziom jakości, nie wystarczy sam dobrze funkcjonujący sklep, potrzebne są też liczne aplikacje i narzędzia, które umożliwiają zapanowanie nad masą danych i procesów biznesowych.

Pracując z nami będziesz mieć więc okazję, żeby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności na wielu płaszczyznach.

Tworzenie i zapanowanie nad środowiskiem, w którym wszystko, co tylko jest możliwe, robią programy, jest dużym wyzwaniem, a rozwiązywanie niebanalnych problemów z tym związanych daje nie tylko możliwość rozwoju umiejętności, ale też mnóstwo satysfakcji.

Na przykład zapanowanie nad bezpieczeństwem systemu bonów prezentowych, który przy skali z duuużą ilością zer staje się mini-bankiem, do którego klienci wpłacają pieniądze (kupując bony) i wypłacają je (płacąc nimi). Do tego bony to kody, które klienci mogą sobie przekazywać (inna osoba kupuje, a inna może bon zrealizować). Jak więc zabezpieczyć proces tak, aby indywidualne kody bonów nie wyciekły np. w procesie wysyłki? Jak sprawić, aby każda wątpliwość dotycząca ’stanu konta’ zawsze mogła być wyjaśniona? A to tylko jedna z setek ’niby prostych’ funkcjonalności, które obsługujemy, w obszarach takich jak (oprócz bankowości 😉 ):

ERP

WMS (nasz soft zarządza pracą w magazynie o powierzchni kilku tys. m2)

PIM (łączymy, procesujemy i korygujemy dane o produktach z kilkudziesięciu źródeł)

własna platforma e-commerce

BI (mamy własny system do generowania raportów na podstawie setek GB danych)

ETL (integracje wszelkiej maści)

WebCrawlery (czasem nie ma API, a trzeba sobie jakoś poradzić)

...więc możemy zagwarantować, że na brak wyzwań na pewno nie będziesz narzekać 🙂

Twój zakres obowiązków

Tworzymy kilkunastoosobowy zespół. Pracujemy w oparciu o własny mini-framework HMVC, skupiamy się na jakości algorytmów, czytelności, wydajności, skalowalności i możliwościach utrzymania kodu. Bo tak naprawdę ciągle robimy nowe rzeczy, a jak się ciągle robi nowe, to powstaje sporo ’legacy’ i ważne, aby to ’legacy’ działało dobrze, wydajnie, było elastyczne w rozbudowie i łatwe w utrzymaniu.

Co będziesz robić:

• tworzyć nowe, rozwijać i optymalizować istniejące funkcjonalności, integracje, moduły,

• współpracować z administratorami przy wdrożeniach i utrzymaniu aplikacji,

• wykonywać Code Review innym członkom zespołu.

Nasze wymagania

Jeżeli więc możesz się pochwalić:

analitycznym umysłem i chęcią rozwoju

doświadczeniem w przeprowadzaniu Code Review

znajomością PHP na 5-tkę z plusem

znajomością MySQL/MariaDB na 5-kę

znajomością JS na 4-kę

znajomością GIT’a na 4-kę

znajomość CSS na 3-kę wystarczy (szukamy raczej backendowców)

to koniecznie aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

To oferujemy

  • przyjazną, koleżeńską atmosferę w dziale (to na pierwszym miejscu!)

  • możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, a pracą w biurze w Białymstoku

  • ciekawe projekty, a co za tym idzie realny wpływ na rozwój firmy i oczywiście samego siebie

  • sprzyjającą, nowoczesną przestrzeń biurową

  • elastyczne godziny pracy, oraz zrozumienie i ludzkie podejście w każdej sytuacji,

  • pracę bez godzin nadliczbowych - chcemy dbać o zdrowy balans zawodowo-prywatny

  • apanaże tj.: dofinansowanie do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego, zniżki na cały asortyment, spotkania integracyjne

  • nie mamy owocowych czwartków, ale mamy ’tureckie’ piątki 😉

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • system premiowy

Glosel to nowoczesna polska firma zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych. Największe z nich to TaniaKsiążka.pl i Bee.pl.

TaniaKsiążka.pl to wg SimilarWeb 11 e-commerce w Polsce. Sklep Bee.pl jest (jeszcze) trochę mniejszy, ale już jest liderem w swojej kategorii i bardzo szybko rośnie.

Przewiń do profilu firmy