Oferta pracy

PHP Developer

Media4U Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7

  • XHTML

  • HTML5

  • CSS

System operacyjny

O projekcie

Jako PHP Developer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych team leaderów i z pewnością nie pozwolimy Ci się nudzić. 😊 Twoje codzienne obowiązki to praca dla najważniejszych klientów firmy

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce) w języku PHP zgodnie z przyjętymi wytycznymi,

  • Zapewnienie wsparcia jako Specjalista IT w zespole projektowym,

  • Samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka programowania PHP 7.x, poparta zrealizowanymi projektami,

  • Znajomości zasad programowania obiektowego,

  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych SQL, (MySQL, PostgreSQL),

  • Znajomości technologii Web Services,

  • Znajomości XHTML, HTML5, CSS,

  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT,

  • Mile widziana znajomość konstrukcji aplikacji internetowych,

  • Inicjatywy i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Otwartości na współpracę w zespole,

  • Mile widziana znajomość framworka Symfony 4.4,

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),

  • Pakiet sportowy Medicover Sport,

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,

  • System kafeteryjny MyBenefit,

  • Dostęp do wybranych przez Ciebie szkoleń Udemy,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy i krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych.

Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Lilou, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania. Jesteśmy finalistą konkursu TOP5 Pracodawców Miasta Łodzi 2017.

Przewiń do profilu firmy