PHP Developer

Transparent Data Sp. z o.o. Sp. k.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 8

  • MySQL

  • mikroserwisy

  • GCP

  • architektura heksagonalna

  • RabbitMQ

  • Elasticsearch

  • Sentry

  • Grafana

O projekcie

Co może Cię zainteresować:

● będziesz mieć realny wpływ na standardy pracy w zespole

● wykorzystujemy clouda - GCP

● raz w miesiącu mamy dzień szkoleniowy kiedy wspólnie uczymy się nowych rzeczy

● w tworzeniu rozwiązań opartych na danych jesteśmy na poziomie mistrzowskim 🏆

Twój zakres obowiązków

Dołączysz do zespołu projektowego, który jest odpowiedzialny za rozwój i skalowanie platformy wymiany danych (Data Integrator) wraz z rozwojem jej systemu monitorowania.

Część zadań dotyczy również tworzenia dedykowanych rozwiązań dla naszych klientów biznesowych (aplikacje wykorzystujące wiele źródeł danych).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu wydajnych aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami OOP

  • bardzo dobra znajomosć PHP 7+ i Laravela lub Symfony

  • przykładanie dużej wagi do jakościowego pisania i utrzymywania kodu; nie boi się code review

  • znajomość relacyjnych bazy danych np. MySQL i umiejętność tworzenia optymalnych zapytań

  • krytyczne myślenie, umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów i pracy w zespole

  • znajomość i umiejętność używania gita

Mile widziane

  • chęć rozwijania się w GCP

  • doświadczenie z mikroserwisami oraz w korzystaniu z Elasticsearch, RabbitMQ

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wynagrodzenie do18000 netto na b2b / możliwa też umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7 a 10, więc “core hours” to 10-15)

  • płatne przerwy w świadczeniu usług b2b

  • mamy zasadę first remote (jeśli będziesz w stanie co jakiś czas pojawić się w naszym biurze w Poznaniu to jeszcze lepiej)

  • ciekawe tematy i problemy biznesowe do rozwiązania

  • szkolenia branżowe (również u naszych partnerów biznesowych), firmową biblioteczkę, indywidualny i zespołowy budżet szkoleniowy

  • prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe (również na b2b)

  • nieformalną atmosferę pracy, płaską strukturę, fajnych współpracowników

  • premie rekomendacyjne

  • nasz stack technologiczny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z HRBP

2

Rozmowa z team leaderem

Transparent Data jest firmą technologiczną działającą w branży b2b, z której usług korzystają największe polskie firmy, m.in. PayPro S.A., PayTel S.A., Volkswagen Bank GmbH, PZU Pomoc, AION BANK SA, Mercedes-Benz Financial Service czy Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.

Jako data software house zajmujemy się technologicznym dostarczaniem informacji gospodarczych z otwartych rejestrów, budową platform danych i obróbką danych tak, aby wprowadzały one realną wartość w procesy biznesowe klientów. Największą wartość wnosimy w pracę działów AML i compliance, działów finansowych i controllingowych dużych organizacji. Naszą wyróżnikiem jest unikalna kombinacja mocnej technologii i doświadczenia w pracy z danymi, a do tego szybka, otwarta komunikacja z kontrahentami. Od kilku lat stanowimy część Kaczmarski Group.

Przewiń do profilu firmy