Oferta pracy

PHP Developer

Transparent Data Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

8 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Mickiewicza 27, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transparent Data Sp. z o.o. Sp. k.

Mickiewicza 27

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • łamanie ograniczeń w pozyskiwaniu i przetwarzaniu danych z otwartych rejestrów dotyczących działalności gospodarczych

  • tworzenie i utrzymywanie rozwiązań dla klientów biznesowych w Polsce i zagranicą

  • współtworzenie i rozwijanie z pozostałymi developerami standardów pracy w zespole

  • tworzenie wysokiej jakości kodu

  • aktywny udział w sprawdzeniu kodu współpracowników (Code Review) i doborze właściwych rozwiązań architektonicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w tworzeniu wydajnych aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami OOP

  • dobre pomysły, kreatywne i efektywne rozwiązywanie problemów

  • dbałość i dokładność w pisaniu i utrzymywaniu kodu

  • bardzo dobra znajomość PHP 7+

  • bardzo dobra znajomość aktualnych technologii backendowych, w tym biegłość w przynajmniej jednym z wiodących frameworków PHP-owych (np. Symfony, Laravel)

  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych, np. MySQL i umiejętnościami tworzenia optymalnych zapytań

  • znajomość gita, bitbucketa lub podobnego vcsa, i automatyzacji/CI w systemach typu GitHub/Bitbucket

  • znajomość Google CloudGCP będzie dodatkowym atutem

  • pasja, chęć do nauki i otwartość na poznanie nowych technologii

  • samodzielność, nastawienie na rozwiązywanie problemów, dobrze jeśli kontakt z innymi osobami nie sprawia Ci kłopotu 🙂

To oferujemy

  • wynagrodzenie do 13000 netto na b2b / możliwa też UoP lub inne formy współpracy

  • realny (naprawdę!) wpływ na pracę zespołu devów

  • elastyczne godziny pracy (core hours 10-15)

  • płatne przerwy w świadczeniu usług b2b (również na czas choroby)

  • mamy zasadę first remote (jeśli będziesz w stanie co jakiś czas pojawić się w naszym biurze w Poznaniu to jeszcze lepiej)

  • ciekawe tematy i problemy biznesowe do rozwiązania

  • szkolenia branżowe (również u naszych partnerów biznesowych), firmową biblioteczkę

  • prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe

  • nieformalną atmosferę pracy, płaską strukturę, fajnych współpracowników

  • nasz stack technologiczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie