Oferta pracy

PHP Developer

Glosel sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • OOP

  • MySQL

  • JavaScript

  • CSS

  • Git

Mile widziane

  • Node.js

  • RabbitMQ

  • Electron

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych i rozwijanie istniejących funkcjonalności, integracji, modułów i optymalizacja mechanizmów naszych platform sprzedażowych

  • współpraca z administratorami przy wdrożeniach i utrzymaniu aplikacji

  • dzielenie się wiedzą oraz wykonywanie Code Review dla innych członków zespołu

Nasze wymagania

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty PHP, bardzo dobra znajomość PHP (OOP) i MySQL i co najmniej dobra znajomość JavaScript i CSS,

  • znajomość GITa

  • umiejętność analitycznego podchodzenia do problemów,

  • doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych lub ich komponentów,

  • umiejętność rozwiązywania problemów algorytmicznych w czystym PHP,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznych

Podział czasu pracy
80%

Tworzenie nowych funkcjonalności/aplikacji

20%

Utrzymanie istniejących rozwiązań

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 15

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • graphic designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wyjątkową atmosferę pracy, dzięki bezpośredniej i życzliwej kulturze

  • możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, a pracą w biurze w Białymstoku

  • ciekawe projekty, a co za tym idzie realny wpływ na rozwój firmy i oczywiście samego siebie

  • sprzyjającą, nowoczesną przestrzeń biurową

  • elastyczne godziny pracy oraz zrozumienie i ludzkie podejście w każdej sytuacji

  • pracę bez godzin nadliczbowych - chcemy dbać o zdrowy balans zawodowo-prywatny

  • apanaże tj.: dofinansowanie do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego, zniżki na cały asortyment, spotkania integracyjne i FastFood piątki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • FastFood piątki

Glosel sp. z o.o. sp.k.

GLOSEL właściciel sklepów internetowych TaniaKsiazka.pl i Bee.pl. Obecnie jesteśmy jednym z największych biznesów e-commerce funkcjonującym w północno-wschodniej Polsce.

Naszą największą i najbardziej rozpoznawalną marką, działającą już od 14 lat jest TaniaKsiazka.pl, która niegdyś z małej księgarni przeistoczyła się w duży sklep o rozbudowanej strukturze. Sprzedaż książek stała się motorem napędowym spółki, choć warto zwrócić uwagę na to, iż nasza oferta jest znacznie bogatsza, począwszy od gier, artykułów papierniczych, szkolnych, po zabawki i szeroki asortyment artykułów dziecięcych.

Od 2018 roku intensywnie rozwijamy nową gałąź działalności tj. sprzedaż zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków i innych produktów z kategorii FMCG - Bee.pl.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce pracy: biuro w Białymstoku, a osobom spoza Białegostoku oferujemy możliwość pracy zdalnej.