Logo Pracuj.pl

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PHP

  • Symfony 4

  • Elasticsearch

  • PHPUnit

  • BlackFire

  • MySQL

  • Redis

  • RabbitMQ

  • Linux

  • Jenkins

  • Varnish

  • Akamai

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved - obsługujemy nawet 60 tys. użytkowników jednocześnie
  • Rozwijanie oprogramowania w technologii PHP 7.x, z użyciem: Symfony 4, ElasticSearch, PHPUnit, BlackFire, Mysql, Redis, RabbitMQ, Linux, Jenkins, Varnish, Akamai
  • Współpraca z innymi członkami zespołu (developerzy, testerzy, Product Owner, Scrum Master)
  • Dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji
  • Udział w spotkaniach dotyczących wyboru i wdrażania technologii backendowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.x (OOP)
  • Umiejętność tworzenia SOLIDnego kodu
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość takich praktyk jak CI i testy jednostkowe
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • Doświadczenie z serwisami o wysokiej dostępności i skalowalności
  • Doświadczenie z nowoczesnym frameworkiem (np. Symfony)
  • Chęć testowania swojego kodu (PHPUnit)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wzorce projektowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Pracę z własnym produktem - naszymi aplikacjami i systemami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub współpracę b2b w nowej spółce technologicznej LPP - SILKY CODERS
  • Dużą samodzielność działania
  • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości
  • Wyzwania, które pozwolą Ci rozwinąć swoje umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od twoich potrzeb
  • Uczestnictwo w szkoleniach i Hackatonach
  • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Programy wolontariatu pracowniczego
  • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej
  • Siłownię dla naszych pracowników
  • Budżet integracyjny
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie do opieki medycznej

Etapy rekrutacji

1

1 - wstępna rozmowa telefoniczna

2

2 - rekrutacja zdalna

3

3 - informacja zwrotna

Silky Coders sp. z o.o.

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.

Zatrudniamy niemal 600 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

PHP Developer, Poznań