Oferta pracy

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Stanisława Żółkiewskiego 17a

Grzegórzki

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • IDE

  • Gitlab

  • Code Review

  • DevOps

  • Sonarqube

  • JIRA

  • Scrum

  • Docker

  • AWS

  • EB

  • RDS

  • S3

  • Elasticsearch

  • Laravel

O projekcie

Będziesz pracować przy projekcie stworzenia aplikacji webowej w pełni automatyzującej pracę agentów nieruchomości oraz back office agencji nieruchomości.

Oto niektóre z funkcjonalności ProSystemu, nad którymi aktualnie pracujemy oraz te, które dopiero będziemy realizować:

- system do zarządzania sprzedażą

- system do zarządzania najmem

- system rozliczeń wewnętrznych

- system obsługi klienta

- integracja z bankowością elektroniczną

- integracja z programem do księgowości

- system wymiany informacji (Intranet)

...oraz wiele innych, o których chętnie opowiemy na rozmowie rekrutacyjnej.

Drugi projekt, w którym będziesz uczestniczyć to System CRM dla zagranicznych agencji nieruchomości, który zamierzamy sprzedawać na zasadzie subskrypcji za granicą. Do tego zadania będziemy rekrutować najlepszych programistów NE, którzy otrzymają udziały w zyskach tego projektu.

A poza tym będziesz wspierać dodatkowe inicjatywy projektowe aktualnie realizowane w Nowodworski Estates. Będzie się działo! ;-)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w realizowanych projektach IT

  • podnoszenie jakości kodu dzięki testom jednostkowym oraz code review

  • reagowanie na zgłoszenia błędów, naprawa błędów, informacja zwrotna do użytkownika zgłaszającego

  • samodzielne tworzenie scenariuszy testowych oraz ich realizacja

  • tworzenie dokumentacji oraz manuali użytkowania dla użytkowników

  • utrzymywanie istniejących funkcjonalności w realizowanych projektach

  • doskonalenie systemów IT wykorzystywanych przez firmę

  • budowanie przyjaznego środowiska technicznego dla wszystkich współpracowników,

  • aktywny udział w procesach pracy scrumowej

  • jeśli masz do tego predyspozycje, możesz też poprowadzić zespół projektowy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka programowania PHP w wersji 8

  • doświadczenie w pracy z frameworkami PHP: Symfony, Laravel

  • znajomość języka SQL (MySQL)

Mile widziane

  • znajomość ORM Doctrine, Eloquent

  • umiejętność pisania testów - PHPUnit

  • znajomość narzędzi Composer, Artisan

  • znajomość silników templatujących Twig, Blade

  • podstawowa znajomość HTML i CSS

  • znajomość frameworku Vue.js

  • znajomość JIRA

  • znajomość systemu kontroli wersji Git i aplikacji Gitlab

  • umiejętność czytania innych języków (JS, python, Java)

  • umiejętność czytania projektów różnych stacków technologicznych (Django, Spring Boot)

  • praca z terminalem (Windows, Linux)

  • wirtualizacja (Docker)

  • znajmość rozwiązań AWS

  • praca w IntelliJ, PHPStorm

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • devOps
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • profesjonalny sprzęt i narzędzia do pracy

  • jeśli będziesz działać z naszej centrali - komfortowe biuro w centrum miasta, z własną siłownią

  • elastyczne godziny pracy

  • praca w małym zespole

  • zajęcia z języka angielskiego

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet sportowo-benefitowy "MEDICOVER SPORT"

  • eventy integracyjne

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji

  • pracę z marką, która jest liderem w swojej branży –> Ty też będziesz mieć na to wpływ!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szafa odświeżająca ubrania

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Nasza filozofia pracy opiera się na wiedzy eksperckiej i innowacyjności rozwiązań. Zespół 250 specjalistów Nowodworski Estates z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Gliwic i Radomia zapewnia naszym Klientom niespotykaną w innych miejscach kompleksowość usług, towarzyszących procesom sprzedaży, zakupu i zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu od 10 lat zmieniamy krajowy rynek nieruchomości, dając gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji, standardu obsługi i skuteczności działań.

Jak pracujemy?

Zwinnie odpowiadając na potrzeby rynku. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną. Realizujemy wyjątkowe pomysły, wyznaczając trendy. Dzięki temu realizujemy dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy. Co więcej? Pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość.

Przewiń do profilu firmy

Jakie mamy standardy:

• DDD, SOLID, KISS

• pokrycie aplikacji testami na poziomie 95%

• dbałość o jakość kodu

• dbałość o wygląd kodu (checkstyle)

• nacisk na bezpieczeństwo aplikacji (security)

• szybkość wdrażania funkcjonalności

• redukowanie długu technologicznego (TechDebt)

• ścisła i nastawiona na elastyczność współpraca z PO w ramach Scrumu

• samodoskonalenie / samokształcenie