Oferta pracy

PHP Developer - Programista PHP

GOTOMAO firmie

6 000‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Nawojowska 38a
    Nowy Sącz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

GOTOMA

Nawojowska 38a

Nowy Sącz

www.gotoma.pl

Jesteśmy na rynku od 2012 r., a nasz zespół liczy prawie 30 osób. Pracujemy w najnowszych technologiach i dbamy o stały rozwój oraz podnoszenie naszych umiejętności, aby sprostać wymaganiom naszych polskich i zagranicznych klientów. Wszystko to w atmosferze spokoju i wzajemnego szacunku wśród chętnych do pomocy specjalistów.

Jeśli cenisz sobie wysoki standard pracy, chcesz zachować równowagę między życiem zawodowym i prywatnym oraz jesteś poukładany, to zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i programowanie systemów informatycznych
  • Podnoszenie umiejętności praktycznych i teoretycznych

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie lub ostatnie lata studiów
  • Znajomość programowania OOP, SOLID, KISS, DRY, CQRS
  • Znajomość Symfony 3 + i React lub Angular 6+
  • Znajomość HTML 5, CSS 3, JavaScript
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL /  MySQL / Postgresql)
  • Komunikatywność i otwartość podczas współpracy z zespołem i klientem
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i po roku możliwość objęcia stanowiska Team  Leadera
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Metodologie prowadzenia projektów dostosowane indywidualnie do każdego projektu
  • Stabilną pracę w przyjemnej atmosferze wśród profesjonalistów
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w tygodniu) lub w biurze na terenie Nowego Sącza
  • Wysokiej klasy stanowisko pracy w Open Space
  • Wydarzenia integracyjne: imprezy okolicznościowe, wspólne wyjścia, angielski z native speakerem, piłka nożna, planszówki i gry bitewne, gry wideo

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy