Logo Pracuj.pl

  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

LEMONMIND

Jaśkowa Dolina 81

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Pimcore

  • Symfony

  • MySQL

  • Redis

  • Docker

  • Cloud (AWS, GCP)

  • Git

  • Composer

  • Unit Tests

  • Elasticsearch

  • GraphQL

  • Rest API

  • SoapUI

  • Scrum

  • Kanban

  • TeamFlow

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie systemów PIM / E-commerce dla klientów z Polski i zagranicy
  • rozwój technologiczny projektów własnych firmy
  • udoskonalanie procesów wytwarzania oprogramowania w zespole i dbanie o jakość kodu

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego i dalszy głód rozwoju,
  • bardzo dobra znajomość PHP oraz programowania obiektowego / znajomość Symfony Framework
  • dobra znajomość MySQL pozwalającą na optymalizację zapytań
  • sprawne poruszanie się w systemie Linux
  • komunikatywność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • znajomość co najmniej jednego z systemów: Pimcore / Shopware
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, AJAX, Vue.js
  • znajomość zagadnień optymalizacji aplikacji internetowych
  • umiejętność tworzenia architektury IT systemów na podstawie wymagań i stosowania właściwych wzorców projektowych
  • doświadczenie Agile

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w doświadczonym zespole, dzięki któremu wiele się nauczysz
  • pokrywamy koszt certyfikacji Pimcore developer! I pomagamy Ci również się do niej przygotować
  • dofinansowanie posiłków
  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej niekorporacyjnej atmosfery i dobrych relacji
  • realny wpływ na własny rozwój, zespołu i firmy oraz dużą samodzielność w działaniu
  • dobrze skomunikowane biuro z parkingiem w nowoczesnym budynku w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • udział w ambitnych projektach międzynarodowych dających możliwość znacznego rozwoju w zakresie nowych technologii
  • dni przeznaczone na rozwój swojej pasji programistycznej (nie musi być związana z realizowanymi projektami)
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie) oraz elastyczne godziny pracy
  • karta multisport
  • kuchnię z darmowymi napojami, kawą oraz mlekiem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

LemonMind to agencja Software house & Marketing. Działamy od ponad 12 lat. Specjalizujemy się w oferowaniu dopasowanych rozwiązań e-commerce dla Klientów w Polsce oraz zagranicą. Tworzymy całościowe strategie marketingowe – budując i dostarczając rozwiązania webowe oraz prowadząc działania marketingowe.

PHP Developer - Programista PHP - Symfony, Jaśkowa Dolina 81, Gdańsk