Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LEMONMIND

PHP Developer - Programista PHP - Symfony

LEMONMINDO firmie

8 50015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jaśkowa Dolina 81, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

LEMONMIND

Jaśkowa Dolina 81

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Pimcore

  • Symfony

  • MySQL

  • Redis

  • Docker

  • Cloud (AWS, GCP)

  • Git

  • Composer

  • Unit Tests

  • Elasticsearch

  • GraphQL

  • Rest API

  • SoapUI

  • Scrum

  • Kanban

  • TeamFlow

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie systemów PIM / E-commerce dla klientów z Polski i zagranicy

  • rozwój technologiczny projektów własnych firmy

  • udoskonalanie procesów wytwarzania oprogramowania w zespole i dbanie o jakość kodu

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego i dalszy głód rozwoju,

  • bardzo dobra znajomość PHP oraz programowania obiektowego / znajomość Symfony Framework

  • dobra znajomość MySQL pozwalającą na optymalizację zapytań

  • sprawne poruszanie się w systemie Linux

  • komunikatywność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • znajomość co najmniej jednego z systemów: Pimcore / Shopware

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, AJAX, Vue.js

  • znajomość zagadnień optymalizacji aplikacji internetowych

  • umiejętność tworzenia architektury IT systemów na podstawie wymagań i stosowania właściwych wzorców projektowych

  • doświadczenie Agile

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w doświadczonym zespole, dzięki któremu wiele się nauczysz

  • pokrywamy koszt certyfikacji Pimcore developer! I pomagamy Ci również się do niej przygotować

  • dofinansowanie posiłków

  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej niekorporacyjnej atmosfery i dobrych relacji

  • realny wpływ na własny rozwój, zespołu i firmy oraz dużą samodzielność w działaniu

  • dobrze skomunikowane biuro z parkingiem w nowoczesnym budynku w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • udział w ambitnych projektach międzynarodowych dających możliwość znacznego rozwoju w zakresie nowych technologii

  • dni przeznaczone na rozwój swojej pasji programistycznej (nie musi być związana z realizowanymi projektami)

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie) oraz elastyczne godziny pracy

  • karta multisport

  • kuchnię z darmowymi napojami, kawą oraz mlekiem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

LEMONMIND

LemonMind to agencja Software house & Marketing. Działamy od ponad 12 lat. Specjalizujemy się w oferowaniu dopasowanych rozwiązań e-commerce dla Klientów w Polsce oraz zagranicą. Tworzymy całościowe strategie marketingowe – budując i dostarczając rozwiązania webowe oraz prowadząc działania marketingowe.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje