PHP Developer - Programista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozbudową zespołu developerskiego,
    poszukujemy osób na stanowisko:
    PHP Developer / Programista

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Warszawa

    Visual Media Polska Sp. z o. o. od wielu lat działa w branży technologii internetowych. W naszych strukturach znajduje się między innymi Software House oraz technologiczny projekt startup'owy. Obsługujemy klientów, którzy są liderami w swoich branżach (m.in. FMCG, TSL, IT, Nieruchomości, Finanse, Media).Tworzymy organizację ukierunkowaną na współpracę oraz rozwój wiedzy.

    Opis stanowiska:

    • budowa i rozwój dedykowanych aplikacji, systemów i portali dla klientów z Polski i zagranicy
      (przykładowa architektura: front-end PWA + API + CMS PHP /Symfony 4.x)
    • rozwój systemu CMS oraz platform e-commerce (m.in. rozwiązania własne, Magento)
    • praca przy projektach firmy (obecnie pracujemy nad dwoma projektami o zasięgu globalnym)
    • współudział w planowaniu harmonogramów (konsultacje, wymiana wiedzy,
      osadzanie harmonogramów w określonej metodyce pracy)
    • uczestnictwo w projektowaniu dokumentacji technicznej (m.in. kod, architektura, funkcjonalność)
    • współpraca z zespołem programistów (Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Gdańsk) odpowiedzialnych
      za funkcjonowanie środowiska deweloperskiego oraz produkcyjnego.

    Oferta:

    • praca na pełen etat lub zdalnie (do wyboru),
    • rozwijasz się, pracując przy zróżnicowanych projektach dla znanych marek, jak również projektach własnych naszej firmy (m. in. "projekty startup'owe"),
    • posiadasz realny wpływ na wybór technologii i stosowane rozwiązania,
    • Twoje wynagrodzenie i awanse dostosowane do kompetencji oraz stanowiska: Junior / Mid / Senior PHP Developer, Team Leader,
    • elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość dopasowania),
    • zapewniamy swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy,
    • opłacamy Twój udział w szkoleniach oraz konferencjach dedykowanych branży IT (jesteśmy otwarci na Twoje sugestie),
    • zwroty za dojazd do pracy dla osób mieszkających poza lokalizacjami firmy,
    • zapewniamy komfortowe warunki pracy (sam konfigurujesz swoje stanowisko, m. in. wybierasz komputer i oprogramowanie; nowoczesny budynek biurowy, open space).

    Wymagania:

    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP (OOP) oraz frameworku
      Symfony 3.x, 4.x lub Zend,
    • dobra znajomość MySQL / języka SQL,
    • mile widziana znajomość: LESS / SASS, Angular i/lub Vue, ECMA Script 6, Drupal 8,
      Magento 2,
    • znajomość języka angielskiego będzie postrzegana jako atut.

    Do pracy wykorzystujemy m. in. PHP 7.x, Symfony 2.x/3.x/4.x, GIT (bitbucket), Grunt, LESS.

    Jeżeli czujesz, że Visual

    Media to miejsce dla Ciebie

    - prześlij nam swoje CV

    Osoby zainteresowane prosimy o umieszczenie w CV:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz innych obowiązujących w tym zakresie przepisów, w tym przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) oraz innych przepisów prawa krajowego dotyczących ochrony danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych zawartymi w ogłoszeniu Visual Media