Logo Pracuj.pl

PHP Developer

Connectis_O firmie

  • Sopot
    Sopot, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa i rozwój istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Praca przy tworzeniu całkowicie nowych, zaawansowanych systemów webowych
  • Udział w projektach branży sportowej, finansowej, medialnej i telekomunikacyjnej
  • Udział przy wdrożeniach systemów

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developer
  • Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie z PHP 7+
  • J. angielski pozwalający na swobodną komunikację
  • Dobrej znajomości frameworka Symfony 3/4

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet sportowy i medyczny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • komputer do użytku prywatnego

Aktualne oferty pracodawcy
8483/MD

PHP Developer, Sopot