PHP Developer

All Good S.A.

  • Majora Władysława Raginisa 19, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Majora Władysława Raginisa 19

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • MySQL

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • Git

Mile widziane

  • Scrum

  • Agile

System operacyjny

O projekcie

Szukamy osoby do współpracy przy prowadzeniu prac rozwojowych w technologii PHP w obszarze B2C i B2B (Shopware i własny system). Jeśli masz doświadczenie w rozwoju oprogramowania w PHP (framework Symfony), umiesz pisać czytelny kod, a dodatkowo znasz CSS, HTML, wiesz czym różni się Java od JavaScript i potrafisz odnaleźć się w start-up’owej dynamice pracy, to przeczytaj poniższe ogłoszenie do końca :)

Twój zakres obowiązków

  • Development funkcjonalności we własnym systemie e-commerce;

  • Development funkcjonalności w Shopware;

  • Dokumentacja realizowanych funkcjonalności;

  • Planowanie pracy zgodnie z wytycznymi menedżera i harmonogramem projektu;

  • Raportowanie postępów prac;

  • Optymalizacja zastanego kodu źródłowego;

  • Transparentna i relacyjna współpraca w naszym zespole IT.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum dwuletnie praktyczne doświadczenie na stanowisku PHP Developer;

  • Posiadasz doświadczenie w rozwoju oprogramowania opartego o PHP i framework Symfony;

  • Cechują Cię wysokie umiejętności analityczne z ukierunkowaniem na współpracę z pozostałymi członkami zespołu IT;

  • Masz wysoką orientację na cel i efektywność;

  • Możesz pochwalić się praktyczną znajomością PHP i OOP oraz baz danych MySQL;

  • Masz podstawową znajomość JavaScript, CSS i HTML;

  • Umiesz pracować z systemem kontroli wersji GIT;

  • Masz umiejętność pisania czystego, czytelnego kodu;

  • Znasz wzorce projektowe;

  • Znasz technologie i narzędzia: Kubernetes, Helm, Docker, Linux, REST, SOAP;

  • Znasz pakiety JetBrains (w szczególności PHPStorm).

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Doświadczenie w rozwoju projektów IT dotyczących e-commerce;

  • Praca w start-up’ach;

  • Doświadczenie w obszarach Supply Chain, ERP, Finanse, HR;

  • Praktyczna wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania;

  • Praktyczna wiedza z event stormingu lub innych efektywnych metod pozyskiwania wymagań systemowych;

  • Praktyczna wiedza z zakresu metodyki Scrum i Agile.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy z międzynarodowymi osiągnięciami i ambicjami;

  • Udział w rozwoju marki Coffeedesk na polskim i zagranicznych rynkach;

  • Zatrudnienie na B2B;

  • Zespół wartościowych, różnorodnych i wyjątkowych współpracowników;

  • Rabaty pracownicze na wszystko, co oferuje Coffeedesk;

  • System benefitów (ubezpieczenie NW Aviva, opieka medyczna Medicover, Karta sportowa OK System - do wyboru);

  • Dodatkowy dzień wolny na celebrowanie swoich urodzin :-)

  • Hektolitry najlepszej jakościowo kawy oraz dostęp do najnowszych kawowych gadżetów w biurze;

  • Pełną lodówkę w biurze;

  • Skrupulatnie zaplanowane i (częściowo) zdalne wdrożenie do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz napędzany kofeiną omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). Nasz zespół tworzy 170 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.

Dostarczamy ludziom najlepsze akcesoria oraz kawę jakości speciality w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w supreme service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy również o relacje biznesowe - dzięki otwartości, szczerości i wspólnym wartościom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Fellow, Baratza czy Loveramics. W Coffeedesk lubimy ludzi. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy wszystko, co w naszej mocy, by tak właśnie się czuł.

Przewiń do profilu firmy