Oferta pracy

PHP Developer

NCBR+ sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

NCBR+ sp. z o.o.

Nowogrodzka 47A

Warszawa

Wspólnie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

PHP DEVELOPER
główny programista

nr ref.: DUIT_23_S1_20
miejsce pracy: Warszawa
wymiar etatu: cały etat

Twoja rola:

Szukamy Developer’a, który będzie tworzył i rozwijał nasze aplikacje biznesowe.

Główne zadania:

  • programowanie (projektowanie i tworzenie) wysokiej jakości aplikacji internetowych (głównie PHP i MySQL);
  • bieżący monitoring funkcjonalności oprogramowania oraz rozwiązywanie problemów z nimi związanych;
  • aktywny udział w pracach w ramach dostosowywania, implementacji i wspierania aplikacji funkcjonujących, wdrażanych i/lub planowanych w organizacji.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania web’owego (PHP 5 oraz MySQL);
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery, Bootstrap);
  • doświadczenia w pracy z Smarty, MySQL;
  • doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji;
  • umiejętność pisania przejrzystego, zgodnego z przyjętymi zasadami kodu oraz dokumentacji;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznawanie się z dokumentacją techniczną (min. B2);
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy.

MILE WIDZIANA:

  • znajomość PostgreSQL, PHP 7.3, JQuery, Bootstrap;
  • doświadczenie w optymalizacji zapytań SQL;
  • znajomość zagadnień mikro serwisów (architektura hexagonalna), MongoDB, Redis, RabbitMQ, CI/CD;
  • doświadczenie z JIRA, Confluence, Agile Development, testami automatycznymi i manualnymi;
  • znajomość technologii Docker, Vagrant.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • biuro w centrum miasta
  • elastyczne godziny pracy
  • narzędzia pracy
  • rozwój
  • szkolenia
  • język angielski
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • pakiet sportowy
  • zielone środy
Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy