Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

Focus Media Group Sp. z o.o.O firmie

  • Francuska 37, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Focus Media Group Sp. z o.o.

Francuska 37

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • MySQL

  • JavaScript

  • PHP 7.x

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

programowanie, prowadzenie projektów

Nasze wymagania

  • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej również w języku angielskim

  • znajomość w praktyce PHP7+, HTML5, Javascript

  • znajomość silnika baz danych MySQL

  • znajomość frameworkow: backend: OctoberCms/Laravel, frontend: jquery & bootstrap

  • umiesz posługiwać się systemem kontroli wersji (GIT)

  • jesteś odpowiedzialny, sumienny i dogadujesz się z ludźmi w zespole

  • ogarniasz pracę także w stresie i masz podzielność uwagi pracując na wielu projektach jednocześnie

  • dodatkowym atutem będzie znajomość trendów panujących na rynku web developerskim

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • środowisko pracy w ciekawym, kreatywnym zespole

  • możliwość pracy dla prestiżowych marek

  • perspektywę awansu i kariery zawodowej

  • wsparcie i możliwość rozwoju w ramach szkoleń wewnętrznych

  • elastyczną formę zatrudnienia (Ty wybierasz)

  • pracę w klimatycznej lokalizacji w samym sercu Saskiej Kępy :-) * poza okresem pandemii

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Focus Media Group – niezależna polska agencja marketingu zintegrowanego założona w 2003 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne w obszarach: ATL, BTL i digital. W jej strukturach funkcjonuje również agencja event marketingowa Imagine Nation, realizująca działania z zakresu experiential, event i field marketingu. W agencji pracuje blisko 100 specjalistów, kładących szczególny nacisk na innowacyjność i wysoką jakość świadczonych usług. W 2012 roku magazyn Media i Marketing Polska przyznał jej tytuł „Agencji Marketingu Zintegrowanego Roku”, a w 2015 – wyróżnienie specjalne w tej kategorii. W swoim portfolio posiada projekty o zasięgu lokalnym i międzynarodowym, zrealizowane dla takich Klientów jak: Bouygues Immobilier Polska, Brown-Forman, Dell EMC, L’Oréal Professionnel, Mercedes-Benz Polska, Philip Morris Polska Distribution, PKN ORLEN, Polsat, PZU, Velux.

Przewiń do profilu firmy