Oferta pracy

Performance Media sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • OO PHP w wersji 7+

  • Symfony

  • Docker

  • GitLab

  • RabbitMQ

  • PostgreSQL

  • MongoDB

  • Jira

Mile widziane

  • Kubernetes

  • NoSQL, MS SQL, Redis

  • Azure / Google Cloud

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu backend developerów w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce. Działamy od 2004 roku, zatrudniając aktualnie ponad 200 ekspertów wykorzystujących najnowsze rozwiązania w prowadzonych przez nas kampaniach. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji webowych dostosowanych do oczekiwań naszych partnerów zewnętrznych oraz działów wewnętrznych. Do grupowej pracy stosujemy elementy Scruma i Kanbana.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, rozwój i wdrożenie aplikacji w środowisko produkcyjne, praca z bazami danych

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w języku OO PHP w wersji 7+ oraz znajomość Symfony

  • doświadczenie w pracy z bazami danych

  • umiejętność integrowania usługi z wykorzystaniem API

  • znajomość narzędzi wersjonowania i schematu działania GIT

  • znajomość środowiska Linux

  • swoboda w poruszaniu się po dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • znajomość NoSQL, MS SQL, Redis

  • doświadczenie w pracy z Dockerem oraz z usługami Azure / Google Cloud

Podział czasu pracy
65%

Tworzenie nowych funkcjonalności

20%

Bug fixing

10%

Spotkania

5%

Dokumentacja

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • DDD

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • miejsce, w którym Twoje zdanie i pomysły się liczą!

  • styl pracy “research & development”, dzięki któremu cały czas się rozwijasz jako programista i uczestniczysz w procesie projektowania aplikacji, mając wpływ na ich jakość

  • pracę z najnowszymi technologiami i aplikacjami takich gigantów jak Facebook czy Google

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w tworzeniu mikroserwisów

  • fajnego lidera, który jest osobą techniczną oraz wspiera i inspiruje Twój rozwój jako developera

  • przyjazny i zgrany zespół doświadczonych programistów, od którego sporo się nauczysz, ale i który będzie chciał uczyć się od Ciebie :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Spotkanie z HR i liderem technicznym

3

Zadanie rekrutacyjne (opcjonalnie)