Logo Pracuj.pl

WebCrafters sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
8 000–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

WebCrafters sp. z o.o.

Niedźwiedzia 19

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • Laravel

  • Docker

  • PHPUnit

  • MySQL

  • REST

Mile widziane

  • WordPress

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów dla Klientów z całego świata - budowa od podstaw jak i rozwój
  • Analiza i wdrażanie dedykowanych platform webowych - oprogramowania SaaS, systemy CRM i ERP
  • Tworzenie projektów związanych z e-commerce - sklepy internetowe, integracje, automatyzacje
  • Code review wraz z innymi członkami zespołu
  • Research i wdrażanie nowych technologii w naszych projektach

Nasze wymagania

  • Masz minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego
  • Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku
  • Znasz język angielski w stopniu dobrym
  • Mile widziana znajomość Jiry
  • Punktualność i rzetelność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 8000 - 12 000 zł netto przy B2B lub ekwiwalent w przypadku innej formy zatrudnienia
  • Możliwa praca w pełni stacjonarna w Warszawie, jak i w modelu mieszanym lub całkowicie zdalnym
  • Pracę przy ciekawych projektach, które mają realny wpływ na biznes naszych Klientów
  • Stabilność zatrudnienia
  • Unormowane godziny pracy - 9-17, ale z możliwością elastycznej zmiany godzin
  • Wsparcie zespołu, atmosfera sprzyjająca rozwojowi
  • Pakiet medyczny z możliwością rozszerzenia na całą rodzinę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

WebCrafters to software house założony w 2014 roku przez 2 programistów. Na dzień dzisiejszy nasz zespół składa się kilkunastu developerów - zajmujemy się tworzeniem rozwiązań e-commerce i aplikacji dedykowanych. Dla naszych Klientów tworzymy sklepy internetowe, rozwiązania CRM, systemy do zarządzania uczelniami, narzędzia do analizy cen i wyceny nieruchomości. Nasze główne biuro mieści się w Warszawie w dzielnicy Mokotów, poszukujemy osób które dołączą do nas stacjonarnie, ale jesteśmy też otwarci na pracę zdalną.

PHP Developer, Niedźwiedzia 19, Warszawa