PHP Developer

Performance Media sp. z o. o. sp. k.O firmie

8 00012 000 brutto / mies.

Performance Media sp. z o. o. sp. k.

Ludwika Idzikowskiego 19

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • GitLab

  • API

Mile widziane

  • MongoDB

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Angular

  • Jira

  • Prometheus

  • Grafana

  • RabbitMQ

  • Docker

  • Redis

  • Symfony

System operacyjny

O projekcie

Cześć!

W związku z tym, że dynamicznie się rozwijamy i cały czas wpadają do nas nowe projekty, szukamy Developera, który może pochwalić się min. 2-letnim doświadczeniem w programowaniu aplikacji w języku PHP.

Z naszej strony możemy zapewnić dużo rozwoju, nauki i dobrej zabawy! Lubimy to, co robimy, a programowanie dosłownie nas kręci! Podobnie, jak czarny humor, którym na co dzień posługujemy się w pracy!

Nie wymagamy dyplomu ukończenia uczelni wyższej – jeśli robiłeś projekty niekomercyjne i tak nauczyłeś się programować – dla nas to wystarczające! 😊

Co jeszcze możemy napisać o nas?

Jesteśmy Agencją Digitalową. Tworzymy szyte na miarę aplikacje dla wiodących marek w Polsce i na świece. Jesteśmy Partnerem Google i bardzo blisko współpracujemy z Facebookiem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, prześlij nam swoją aplikację i sprawdź, czy do siebie pasujemy!

Twój zakres obowiązków

  • przede wszystkim będziesz tworzyć aplikacje w języku PHP oraz zajmiesz się projektowaniem dedykowanych rozwiązań na potrzebny naszych klientów;

  • zgodnie z prawdą "Nie ma programów bezbłędnie działających, a są co najwyżej niedostatecznie przetestowane.", więc pisanie testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz e2e, to będzie Twój chleb powszedni;

  • no i oczywiście ciągły rozwój: to dla nas mega ważne, więc zależy nam na tym, abyś stawał się, coraz lepszy w tym, co robisz! 😊

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość programowania obiegowego w PHP 7 i 8;

  • SOLIDne podejście do programowania w oparciu o najlepsze praktyki;

  • odpowiedzialność za projektowaną aplikację oraz jej funkcjonowanie w docelowym środowisku;

  • orientacja na współpracę i wyniki całego teamu – cenimy pracę zespołową i takiej osoby szukamy!

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami m.in. Google, MS Azure, Amazon, opartą o najnowsze trendy: CQRS, DDD, CI/CD;

  • stały rozwój i styl pracy “research & development", dzięki któremu na bank nie będziesz stał w miejscu, a po kilku latach będziesz mógł pochwalić się fajnymi aplikacjami, które zaprojektowałeś oraz markami, dla jakich pracowałeś!;

  • fajnego Tech Leada, który wspiera i inspiruje Twój rozwój jako developera;

  • zgrany i doświadczony team, który nie tylko będzie pełnił rolę mentorską, lecz także chętnie nauczy się czegoś nowego od Ciebie;

  • miejsce pracy z niepowtarzalnym klimatem, w którym Twoje zdanie i Twoje pomysły się liczą!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne