Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

PHP Developer

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy usługowo-produktowej dostarczającej rozwiązania dla branży odzieżowej poszukuję programistów PHP
Projekt dotyczy rozwoju wewnętrznych systemów i aplikacji. Do dyspozycji są projekty zarówno dotycząca aplikacji klienckich, mobilnych, jak i wewnętrznych systemów back-officowych (billing, warehouse i wiele innych). Firma zatrudnia blisko 170 specjalistów podzielonych na 17 zespołów. W związku z otwarciem nowego biura w Warszawie poszukiwane są osoby o poniższych kompetencjach.
PHP DeveloperNumer ref.: BBBH466814

Location: Warszawa lub zdalnie

ZADANIA:

  • Prace programistyczne związane z rozwojem i utrzymaniem aplikacji i systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w spotkaniach projektowych

 WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość PHP, MySQL, PHPUnit,
  • Praktyczna znajomość ESNext.js, VUE.js (znajomość lub chęć nauki)
  • Znajomość: YII Docker AWS GIT
  • Wymagany Angielski minimum B2

OFERUJEMY:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Wynagrodzenie na poziomie 14 000 - 18 000 uzależnione od doświadczenia
  • Pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowym zespole (Meksyk i Litwa)
Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services. Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.Privacy NoticeKelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement. As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.

Ogłoszenie archiwalne