Oferta pracy

PHP Developer

Moliera 2

Moliera 2

Krucza 16/22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenia kodu aplikacji sklepu internetowego Moliera2.com wraz z doświadczonym zespołem developerskim.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy minimum 5 lat pracy przy rozwoju i utrzymaniu aplikacji internetowych.

  • Bardzo dobrej znajomości PHP (7 i wyżej) oraz jednego frameworka spośród wypisanych poniżej: Yii >=2, Symphony >=4, Zend2, Laravel.

  • Bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych, np. MySQL.

  • Bardzo dobrej znajomości baz typu NoSQL.

  • Bardzo dobrej znajomości GIT oraz GIT Flow.

  • Dobrej znajomości JavaScript, HTML, CSS, Frameworku Bootstrap, jQuery.

  • Znajomości metodyk wytwarzania oprogramowania (Agile/Scrum).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub B2B.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Rabaty pracownicze.

  • Prywatną opiekę zdrowotna.

  • Kartę MultiSport.

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie.

  • Pracę w dużym i profesjonalnym zespole w centrum Warszawy.

  • Bardzo ciekawe i rozwojowe stanowisko.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Moliera 2

Moliera 2 jest wyjątkowym, modowym miejscem na mapie Polski, gdzie od 2008 roku dostępne są unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych Domów Mody z całego świata. W pełnych inspiracji salonach z luksusowymi markami, jak i w sklepie on-line Moliera2.com, znajdziesz wyjątkowe stylizacje i akcesoria dla siebie oraz swoich bliskich na każdy sezon i na wszystkie okazje.

Przewiń do profilu firmy