Oferta pracy

PHP Developer

IT LeasingTeam

umowa o pracę
13 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
90115 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sektor: e-commerce

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Symfony

  • WordPress

  • Selenium

  • Cucumber

  • SOLID

  • DDD

Mile widziane

  • JS

  • React

  • CSS3

  • HTML5

  • Docker

  • Kubernetes

  • AWS

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój międzynarodowej platformy eCommerce. Obecnie jest kolejna faza rozwoju związana m.in. z nowymi optymalizacjami oraz integracjami (wydajność / SEO / CMS) - oraz wdrożeniem w kolejnych krajach.

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie komercyjne w pracy na stanowisku PHP Developera, z użyciem Symfony.

  • Doświadczenie w budowaniu dobrze utrzymanych i profesjonalnych aplikacji WordPress.

  • Doświadczenie z Selenium i Cucumber.

  • Znajomość dobrych praktyk programowania (reguły SOLID, DDD).

  • Doświadczenie w pracy w TDD.

  • Podstawowa wiedza w zakresie integracji CI/CD.

  • Język angielski B2+ (mogą pojawić się spotkania z zespołem anglojęzycznym).

  • Doświadczenie ze stosem frontendowym - JS/React/CSS3/HTML5.

  • Doświadczenie z Docker, Kubernetes, AWS.

Sposób pracy nad projektem

  • BDD

  • DDD

Możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Pracodawca oferuje

  • Długofalowe stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.

  • Szansa na rozwój w dużej strukturze, bezpośredni kontakt z Managerem zespołu.

  • Dopłata do karty MultiSport oraz ubezpieczenia.

  • Godziny startu pracy 7:30 - 9:30.

  • 100% zdalna praca.

  • Szansa na uczestniczenie w kluczowych projektach dla dużej firmy działającej w stabilnym sektorze.

  • Sprawny proces rekrutacyjny (wideokonferencja).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14181.

Przewiń do profilu firmy