Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

SiDLY Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • programowanie PHP

  • projektowanie aplikacji webowych w Symfony,

  • współpraca z innymi członkami Zespołu,

  • integracja z innymi rozwiązaniami klientów,

  • praca z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych,

  • aktywny udział w pracach koncepcyjnych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pisania "Clean code"

  • Znajomość PHP 7.x/8.x

  • Znajomość Symfony 3 i 5

  • Znajomość MySQL oraz optymalizacji zapytań

  • Angielski na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość systemu Linux

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość MongoDB

  • Doświadczenie w pracy z AWS

To oferujemy

  • pracę w kreatywnym i zgranym zespole,

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku teleopieki,

  • wynagrodzenie stałe oraz dodatkowe premie za wyniki Spółki,

  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia za wsparcie przy jednym z projektów poza standardowymi godzinami pracy,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • praca przy ciekawym projekcie który ratuje życie ludzi, zamiast klepania nudnych warunków,

  • realny wpływ na finalny produkt dostarczany do klienta, zamiast pisania kolejnej aplikacji, której nikt nie użyje,

  • biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji,

  • pracę z doświadczonymi specjalistami pełnymi pasji i charyzmy,

  • czas i przestrzeń na wymianę wartościowych doświadczeń na co dzień,

  • pyszną kawę i świetne towarzystwo!

O nas

SiDLY jest polską firmą telemedyczną, wielokrotnie nagradzaną na arenie międzynarodowej. Zespół ambitnych osób stworzył pierwszą w Europie opaskę telemedyczną umożliwiającą zdalną opiekę nad seniorami / pacjentami uhonorowaną nagrodą Grand Prix Medical oraz Najbardziej Innowacyjnego Produktu Telemedycznego. SiDLY budując zespół międzynarodowych ekspertów w prężnie rozwijającej się dziedzinie telemedycznej stawia na ludzi ambitnych, konsekwentnych w działaniu i zaangażowanych.

W związku z dynamicznym rozwojem firma SiDLY poszukuje Pracownika na stanowisko PHP Developer