Oferta pracy

PHP Developer

DOZ.pl

DOZ.pl

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie systemu e-commerce doz.pl

  • integrację z systemami informatycznymi grupy kapitałowej

  • testowanie aplikacji i optymalizacja wydajności już działających procesów

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości PHP (OOP) i wzorców projektowych

  • praktycznej umiejętności pracy z bazami danych oraz pisania optymalnych zapytań SQL

  • praktycznego doświadczenia w pracy z jednym z frameworków MVC

  • znajomość technologii webowych oraz doświadczenia z rozwiązaniami High Availability

  • znajomości usług sieciowych SOAP, REST i związanych z nimi technologii

  • pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • umiejętności pisania czytelnego kodu oraz dbałości o szczegóły

To oferujemy

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • kartę rabatową na wybrane produkty

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • umowa o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Nasz warsztat:

php 7+, (zend 2/3), jenkins, git, solr, mysql 5/8, memcached, rabbitmq, phpstorm, azure, docker, kubernetes, jira, confluence