Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

3MIND SOLUTIONS sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój aplikacji webowych, backendowych i webserwisów,

  • integracja oprogramowania firm trzecich z istniejącymi systemami,

  • współpraca z projektantami i testerami w ramach toczących się projektów,

  • tworzenie i utrzymanie niezbędnej dokumentacji technicznej dla opracowywanego oprogramowania.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość PHP

  • bardzo znajomość frameworka Symfony

  • znajomość technologii frontend’owych

  • znajomość MySQL

  • doświadczenie w korzystaniu z GIT

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w pisaniu testów PHPUnit

  • znajomość frameworka Laravel

  • zanjomość AngularJS, Vue.js

  • znajomość Apache Cordova

To oferujemy

  • elastyczne formy współpracy w zakresie miejsca wykonywania pracy oraz formy zatrudnienia

  • aktywny wpływ na rozwój produktów

  • pakiet medyczny Medicover

  • kartę Multisport

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • miłą atmosfera pracy

O nas

Działamy w branży IT, wspierając branżę farmaceutyczną.

3mind Solutions to firma stworzona przez doświadczonych praktyków, a jednocześnie pasjonatów rozwiązań handlowo- marketingowych, która jest silnie zorientowana na obsługę klientów na najwyższym poziomie. 3mind Solutions jest twórcą i właścicielem specjalnych narzędzi systemowych- 3dom i My Chains, które uwalniają od żmudnych prac biurowych i jednocześnie dają czas na tworzenie strategii i reagowanie na zmiany rynkowe.