Oferta pracy

PHP Developer

Coders Lab - Szkoła IT

12 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Prosta 51

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • Symfony

  • Git

  • JavaScript

Mile widziane

  • CODECEPTION

  • Docker

  • Jira

Twój zakres obowiązków

Tworzenie i rozwój systemów wspierających pracę Coders Lab – mamy spore plany!

Przykłady projektów (30% support 70% nowe funkcjonalności):

- Platformy webowe dla kursantów

- Wewnętrzne systemy dla różnych działów w firmie

- Udział w tworzeniu architektury naszych systemów oraz aplikacji

Nasze wymagania

Szukamy osoby która:

- Posiada minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w technologiach PHP (Symfony), MySQL oraz Git

- Zna JavaScript na poziomie co najmniej podstawowym

- Myśli analitycznie i jest samodzielna

- Znajomość Dockera, Codeception i aplikacji JIRA - a jeżeli ich nie znasz, to się nauczysz :)

- Chęć do nauki React’a

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • project manager
  • graphic designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • konferencje w Polsce

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wspieramy wydarzenia dla IT

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Pracę w wyjątkowym zespole, w którym wszyscy gramy do jednej bramki

    • Biuro 100 metrów od metra Rondo Daszyńskiego

    • Hybrydowy model pracy - połowę czasu spędzamy w biurze, połowę zdalnie

    • Możliwość bezpłatnego uczestniczenia w naszych kursach weekendowych oraz szkolenia, które wesprą Cię w codziennej pracy

    • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, lekcje języka angielskiego, integracje, o których nie da się zapomnieć!

    • Nieformalną atmosferę pracy

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    Jesteśmy nowoczesną szkołą IT, umożliwiającą szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji cyfrowych. Skupiamy się na przekazywaniu praktycznych umiejętności przydatnych dla przyszłych pracodawców naszych Kursantów. Organizujemy zarówno intensywne kursy programowania webowego (JavaScript, Python, Java,) przygotowujące do zawodu testera, specjalisty SEO oraz poszerzające wiedzę z obszaru analizy danych. Prowadzimy kursy w formie stacjonarnej i online (na żywo, w Wirtualnej Klasie) w trybie dziennym, weekendowym i wieczorowym.

    Prowadzimy także fundację Możesz ITy, która pomaga wychowankom domów dziecka zbudować samodzielną przyszłość i znaleźć pracę w branży IT.

    Kierujemy się wartościami, które towarzyszą nam każdego dnia pracy:

    - Edukacja jest naszą pasją. Uczymy naszych kursantów i siebie.

    - Cenimy partnerstwo z kursantami, wykładowcami i pracownikami.

    - Dbamy o jakość naszych kursów i wszystkiego, co robimy.

    - Szanujemy zaangażowanie kursantów, wykładowców i każdego pracownika.

    Przewiń do profilu firmy