Oferta pracy

PHP Developer

SOFTIQ sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 40013 200 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Szczęśliwicka 60

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • Laravel

  • Phalcon

  • SQL

Mile widziane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Angular

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli zależy Ci na pracy, która zapewnia rozwój zawodowy, satysfakcjonujące wynagrodzenie, interesujące benefity oraz świetną atmosferę, dołącz do nas!

Nasze wymagania

  • znajomość języka PHP

  • znajomość co najmniej jednego z framewokrów: Laravel, Symfony lub Phalcon

  • znajomość zasad programowania obiektowego

  • znajomość i umiejętność użycia wzorców projektowych

  • znajomość SQL, doświadczenie w pracy z bazami danych

  • wysoka dbałość o jakość kodu

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji wielowarstwowych

  • znajomość języków JavaScript (ES6) i Typescript

  • znajomość frameworka Angular

  • znajomość Dockera

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • pracujesz, jak chcesz – zdalnie/hybrydowo/na miejscu

  • decydujesz o formie współpracy – umowa o pracę, B2B

  • ustalasz elastycznie godziny pracy

  • szlifujesz język angielski – lekcje dwa razy w tygodniu w godzinach pracy

  • zarządzasz dodatkowymi punktami - platforma benefitowa jest do Twojej dyspozycji

  • rozwijasz się – nasz zespół HR bardzo tego pilnuje (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • bawisz się – możesz wybierać z szerokiego pakietu imprez integracyjnych

  • czujesz się dobrze – dbamy o atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • lekcje języka angielskiego

  • grill

  • konferencje

W SOFTIQ realizujemy nasze pasje związane z nowymi technologiami. Łączymy doświadczenie, wiedzę i energię w działaniu. Podczas tworzenia projektów stawiamy na współpracę, a swoje działania koncentrujemy na kliencie.

Dysponujemy rozległymi kompetencjami, co pozwala nam oferować szeroki zakres usług informatycznych, sprawiając, że nowe technologie niosą realną pomoc zarówno w biznesie, jak i w wielu sferach życia codziennego.

Przewiń do profilu firmy