Logo Pracuj.pl

  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

ITCARD S.A.

Jutrzenki 139

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • XHTML

  • HTML5

  • CSS

  • JavaScript

  • jQuery

  • Git

  • ASP.NET

  • MySQL

  • NoSQL

  • MariaDB

O projekcie

W codziennej pracy będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie oraz rozwijanie wtyczek bramki płatniczej do platformy e-commerce przy użyciu języka PHP. Rozpocznij pracę w strukturach jednego z polskich liderów w przetwarzaniu elektronicznych transakcji finansowych.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz tworzyć i rozwijać wtyczki bramki płatniczej do platform e-commerce w języku PHP.
  • Będziesz ściśle współpracować z zespołem projektowym, co umożliwi rozwój Twoich kompetencji w zakresie komunikacji i współpracy.
  • Będziesz testować wtyczki i naprawiać błędy.
  • Będziesz przygotowywać dokumentację.

Nasze wymagania

  • umiesz programować w języku PHP 7/8;
  • znajomość technologii Web Services nie jest Ci obca;
  • znasz XHTML, HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, GIT;
  • umiesz tworzyć aplikacje internetowe w technologii ASP.NET MVC;
  • miałeś/aś do czynienia z bazami danych MySQL i NoSQL, MariaDB;
  • jesteś graczem zespołowym i wyznajesz zasadę #cooperation works!
  • podejmujesz inicjatywę przy realizowanych zadaniach oraz bierzesz odpowiedzialność za rezultat,
  • potrafisz rozwiązywać problemy.
  • komunikujesz się w języku angielskim;
  • masz doświadczenie w tworzeniu wtyczek do: Woocommerce, Presta Shop, Magento lub innych platform e-commerce.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w trybie hybrydowym;
  • Płatne wolne dni przy B2B;
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze technologii płatniczych;
  • Szkolenia z zakresu aplikacji i systemów wsparcia;
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Luźny dress code,
  • Integracje, konkursy i wydarzenia firmowe,
  • Pakiet benefitów opłacany przez pracodawcę (m. in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
  • Praca w zespole otwartym na współpracę i wymianę doświadczeń;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Branża płatności to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki, wykorzystujący najnowsze zdobycze technologiczne. W naszej pracy zależy nam, aby dostarczać rozwiązania i systemy spełniające najwyższe wymagania.

#AcceptTheChallenge, aplikuj do nas 🙌

PHP Developer, Jutrzenki 139, Włochy, Warszawa