Oferta pracy

PHP Developer

SELENA FM S.A.O firmie

  • Strzegomska 2/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

SELENA FM S.A.

Strzegomska 2/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie i rozwój aplikacji PIM w oparciu o PimCore

  • tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi

  • wsparcie w procesach analitycznych

  • tworzenie dokumentacji technicznej wytworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP 7, Symfony 3/4, HTML 5, CSS 3, JQuery

  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych

  • bardzo dobra znajomość platformy PimCore (PIM)

  • minimum 3 letnie doświadczenie

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • otwartość na zmiany

  • umiejętność współpracy z działami biznesowymi

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań i dynamiki

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie

  • Uczestnictwo w rozwojowych projektach w charakterze lidera / członka zespołu

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla rowerów

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 35 spółek w 17 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 17 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, ponad 1800 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy