Oferta pracy

PHP developer

AddSecure Sp. z o.o.

12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Vue.js

  • SQL

  • Git

  • PHP

Mile widziane

  • Jenkins

  • CSS

  • HTML

  • webpack

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem będzie pisanie nowych funkcjonalności systemu zarządzania flotą pojazdów, ale trochę refactoringu też się znajdzie. Bardzo dużym atutem okaże się umiejętność pisania frontu (korzystamy z VUE.js). W zakresie PHP dbamy o najnowsze wersje. Framework nie ma większego znaczenia, gdyż potrzebujemy tylko szkielet, a resztę robimy w ddd (domain driven design).

Nasze wymagania

Na pewno nie szukamy kogoś na chwilę. Dbamy o to, żeby się tu dobrze pracowało, więc dołączając do nas staniesz się częścią zgranego zespołu. Poznasz ambitnych, zdolnych i przyjaznych ludzi, współtworzących dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmę.

Praktycznie wprowadzanie w życie wyznawanych wartości ma dla nas równorzędne znaczenie, co umiejętności i wiedza merytoryczna. Wierzymy w moc wspierających się zespołów, stawianie potrzeb klienta na pierwszym miejscu i upraszczanie rzeczywistości, wszędzie tam, gdzie mamy na nią wpływ. Dążymy do tego, aby wszyscy nasi pracownicy byli pomocni, uprzejmi, okazywali sobie szacunek, byli uczciwi i zaangażowani.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 15+

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 12 000 - 15 000 PLN (B2B)

  • Nowoczesne biuro, w bliskiej odległości od centrum Wrocławia

  • Rozwój w firmie o rozpoznawalnej pozycji w branży

  • Przyjazną atmosferę w niewielkim, zgranym zespole

  • Hybrydowy model pracy

  • Zajęcia z języka angielskiego

  • Kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

AddSecure to lider w branży wysoko wyspecjalizowanych rozwiązań IT. Obsługujemy ponad 100.000 klientów w 15 krajach i zatrudniamy ponad 900 pracowników na całym świecie. W ramach Smart Transport Polska od kilkunastu lat rozwijamy systemy premium do kompleksowego zarządzania transportem. Na rynku wyróżnia nas kompleksowość oferowanych usług, elastyczność w dopasowaniu do potrzeb każdego klienta i najdokładniejszy system kontroli paliwa w całej Europie (frameLOGIC).

Przewiń do profilu firmy

Czego możesz się spodziewać?

Nasz zespół tworzą Działy Developmentu, Testów i Wdrożeń. Na co dzień korzystamy z JIRY zintegrowanej z GitHubem, Jenkins (wdrożenia), staramy się być AGILE (scrum, kanban w zależności od projektu). Niestraszne nam nowe technologie – uczymy się ich i staramy wykorzystywać w kolejnych projektach (repository pattern, mikroserwisy, kubernetes itp.). Oczywiście nie musisz być omnibusem – nauczymy cię, czego będzie trzeba, a może przy okazji nauczymy się czegoś od Ciebie!

Czy to właśnie Ciebie szukamy?

Jeżeli masz takie poczucie, to fantastycznie! Nie zwlekaj i napisz do nas, przesyłając swoje CV.