Oferta pracy

DIGITREE GROUP SPÓŁKA AKCYJNA

umowa o pracę
12 00015 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00015 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Oławska 27, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Oławska 27

Stare Miasto

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • Symfony

  • RabbitMQ

  • Git

  • VCS

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji internetowych z użyciem PHP

  • Tworzenie nowych modułów systemu

  • Poprawa i optymalizacja istniejących modułów

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • Wsparcie techniczne działu Client Service

  • Współpraca przy rozwoju produktów informatycznych spółki

  • Zaangażowanie w wybór odpowiedniej technologii na potrzeby projektów

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z PHP 7, MySQL, Symfony, RabbitMQ

  • Umiejętność pracy w środowisku Linux i podstawowa znajomość Dockera

  • Praktyczna znajomość systemu Git lub innego VCS

  • Twórcze podejście do prac projektowych i analitycznych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy

  • Wynagrodzenie na poziomie: 12000 - 15500 zł brutto (UoP) lub 12000 - 15500 zł netto (B2B)

  • Pracę wśród doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z wielu obszarów (e-commerce, strategia, media i analityka, działy projektowe / wdrożeniowe)

  • Pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, lekcje z j. angielskiego

  • Luźną i swobodną atmosferę, integracyjne grille oraz spotkania (kiedy będzie to możliwe oraz bezpieczne)

  • Sporo wewnętrznych inicjatyw: webinary (mowa o wdrażanych projektach), wspólnie tworzona baza wiedzy w zakresie nowych technologii i e-marketingu

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (biuro w Rybniku)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Wypełniasz krótki formularz i aplikujesz do nas

2

Analizujemy Twoje zgłoszenie

3

Rozmowy on-line z wybranymi osobami

4

Telefonicznie lub mailowo informujemy o decyzji

Cześć, Jesteśmy Digitree Group! Pomagamy firmom w kształtowaniu ich biznesu dzięki autorskiej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom oraz nastawieniu na Customer Centricity.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko: PHP Developer.

Przewiń do profilu firmy