Oferta pracy

PHP Developer

Droptica Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 000‐7 900 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000‐11 800 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca z klientami z całego świata,

  • praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala,

  • regularna nauka - firma rośnie i rozwija się bardzo szybko, a z nią pracownicy. Dostęp do licznych materiałów szkoleniowych, treningów, specjalistycznych książek,

  • wpływ na rozwój firmy,

  • bezkompromisowa jakość pracy,

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i zycia osobistego,

  • komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt,

  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne,

  • poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz),

  • pomoc w relokacji i praca częściowo zdalna,

  • karta Multisport i możliwość skorzystania z opieki medycznej (PZU),

  • możliwość aktywnego rozwijania i popularyzacji oprogramowania OpenSource

  • tworzenie nowych aplikacji internetowych opartych o PHP,

  • modyfikacja istniejących aplikacji internetowych,

  • tworzenie i modyfikacja modułów,

  • tworzenie i modyfikacja szablonów,

  • tworzenie skryptów w jQuery.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych lub serwisów internetowych z wykorzystaniem PHP (jeśli masz mniej doświadczenia sprawdź czy oferty na stanowisko Junior developer)

  • Dobrze znasz HTML/CSS/jQuery.

  • Znasz SQL.

  • Bez przeszkód porozumiewasz się po polsku i po angielsku.

  • Możesz pracować w naszym biurze we Wrocławiu, Rzeszowie, Toruniu, Gdańsku.

  • Możliwa również praca w 100% zdalnie.

Mile widziane

  • Drupal, Symfony

  • Git, Docker.

  • Jenkins, Ansible, SASS,

  • System linux (Podstawy LAMP).

  • Command line, bash.

  • Frameworki JS (Angular, React, Vue).

To oferujemy

  • B2B: 7 000 - 11 800 zł netto

  • UoP: 5 000 - 7900 zł brutto

  • Możliwa umowa zlecenia.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy