Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Full Stack Developer

NET Innovation Software Sp. z o.o.O firmie

  • Plażowa 35, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

NET Innovation Software Sp. z o.o.

Plażowa 35

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój projektów webowych, włączając w to testowanie, poprawki aż do uruchomienia w środowisku docelowym i aktualizowaniu dokumentacji technicznej.

  • Utrzymywanie aplikacji i systemów – monitoring, naprawa błędów i optymalizacja

Nasze wymagania

  • PHP (min 2 lata)

  • Composer

  • Vue.js

  • Git

  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL, MariaDB)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Linux i bash

  • framework Symfony

  • NGINX

  • Docker

  • TDD

To oferujemy

  • stała praca w młodym, niewielkim ale dynamicznym i ambitnym zespole

  • dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę, umowa B2B

  • elastyczne godziny pracy, praca dla studentów

  • możliwość pracy zdalnej

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania od 20 lat, działamy na rynku polskim, Wielkiej Brytanii. Nasz obszar działania to autorskie platformy B2B, integracje z IFS Applications, sklepy internetowe, aplikacje mobilne.

Przewiń do profilu firmy