Oferta pracy

co to?

PHP/Full stack Developer

Meble-Bogart.pl Łukasz Grata

10 00013 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JS

  • Mysql

  • HTML

  • CSS

  • JQuery

  • Smarty

  • Bootstrap

  • npm

  • Git

  • Gulp/Grunt

  • Webpack

Twój zakres obowiązków

  • opieka techniczna nad serwisami/sklepami internetowymi

  • współtworzenie i wdrażanie projektów internetowych

  • testowanie, wprowadzanie poprawek w aplikacjach webowych

  • obsługa zgłoszeń serwisowych IT od innych działów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przy wdrażaniu serwisów/sklepów internetowych

  • bardzo dobra znajomość PHP, JS, Mysql, HTML, CSS

  • znajomość JQuery, Smarty, Bootstrap

  • znajomość npm, Gulp/Grunt, Webpack, Git

  • znajomość zagadnień związanych z RWD, cross-browser design

  • chęć do zdobywania i dzielenia się wiedzą

  • mile widziana będzie znajomość zagadnień związanych z integracją z zewnętrznymi API (systemy płatności, platformy sprzedażowe, kurierskie itp)

To oferujemy

  • umowę o pracę / B2B (praca na pełen etat)

  • praca stacjonarna / praca zdalna

  • przyjacielską atmosferę w zgranym zespole

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w e-commerce

  • realny wpływ na przebudowę i rozwój naszych e-commerce (ambitne projekty, wdrożenie nowych technologii i własnych pomysłów rozwojowych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Bogart-Group.com to sieć sklepów online, prowadząca działania na kilku europejskich rynkach. Dzięki długoletniemu doświadczeniu opracowaliśmy mechanizmy sprzedaży szerokiej gamy mebli, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić klientowi najwyższą jakość usług. Współpracując z imponującą grupą producentów mebli i dekoracji wnętrz, oferujemy asortyment, wśród którego każdy klient znajdzie produkt najlepiej pasujący do jego gustu. Naszym głównym celem jest stworzenie doskonałego środowiska dla poszukiwania, porównywania i wyboru idealnych mebli!

Istniejemy po to, by wydobyć piękno Twojego wnętrza!

Przewiń do profilu firmy