Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Full Stack Developer

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

  • MySQL

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • Codeigniter

  • Apps Script

  • REST

O projekcie

W związku ze stworzeniem stanowiska odpowiedzialnego za rozwój wewnętrznego systemu CRM/ERP poszukujemy programisty PHP Full Stack, który będzie przecierał szlaki pod rozbudowę zespołu.

Jeśli nie boisz się trudnych wyzwań, jesteś pełen chęci do działania i potrafisz komunikować się z ludźmi tak sprawnie, jak z komputerem, zgłoś się do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój wewnętrznego systemu CRM/ERP firmy

  • Rozwój oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie rozwiązań)

  • Implementację rozwiązań zgodnie z założeniami biznesowymi

  • Wdrażanie usprawnień pracy w oparciu o analizę istniejących procesów

Nasze wymagania

  • Rozumienie idei programowania zorientowanego obiektowo

  • Dbałość o jakość kodu źródłowego oraz jego czytelność

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną

  • Bardzo dobra znajomość PHP ≥ 7

  • Dobra znajomość MySQL pozwalającą na optymalizację zapytań

  • Znajomość HTML5/CSS/JavaScript

  • Znajomość języka SQL oraz baz danych open source

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży transportowej zatrudniająca ponad 500 pracowników w 14 lokalizacjach na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

Przewiń do profilu firmy