Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Fullstack Developer (Senior/Lead)

VACATION CLUB 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • HTML

  • Laravel

  • React.js

  • Vue.js

  • MongoDB

  • Git

  • CSS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wkład w architekturę, projektowanie, rozwój i ramy testowe

  • wsparcie przy podejmowaniu decyzji odnośnie wykorzystywanych technologii w projektach

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie wewnętrznych projektów po stronie zarówno backendu jak i frontendu

  • refactor oraz pisanie testów

  • wsparcie przy konfiguracji wytwarzanego oprogramowania

  • bliska współpraca z CEO oraz technology project managerem na rozwojem serwisu

  • czuwanie nad wysoką jakością kodu – regularne Code Review

  • bezpośrednia współpraca z klientem wewnętrznym podejmującym szybkie decyzje (pracują u nas widzisz efekty swojej pracy)

Nasze wymagania

  • PHP 7.x, wzorce projektowe, SOLID

  • MySQL, MongoDB, MariaDB

  • CSS, HTML, Sass,

  • znajomość bibliotek i frameworków: Laravel, RabbitMQ, React, Vue

  • TDD: testy w PHP i JS

  • praca z GIT

  • znajomość metodyki: Agile/SCRUM i umiejętność wyceny czasu pracy

  • korzystamy z narzędzi: Jira, Confluence, BitBucket, PHPStorm

  • dodatkowo, fajnie jeśli znasz RabbitMQ, Redis i interesują Cię zagadnienia SEO i UX

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • wpływ na kształt tworzonego oprogramowania

  • budowanie ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającym się startupie w branży hospitality

  • ścisła współpraca z CEO & technology project managerem

  • zniżki na pobyty wakacyjne nad Bałtykiem i w górach (oraz na świecie w sieciach hotelowych Radisson, Hilton, Louvre)

  • praca w kamienicy w centrum Warszawy (Śródmieście)

  • płatne Wellbeing Days (2 dni w roku)

VacationClub to polski #startup & rewolucyjna oferta całorocznych apartamentów nad Bałtykiem i w Karkonoszach na wynajem, których Goście podczas pobytu cieszą się Hotelowym Standardem© (luksusem usług w 4**** i 5***** hotelach), tj. bezpłatnym dostępem do stref SPA z basenami, saunami i łaźniami, aquaparku, siłowni oraz Kids Clubów. To wszystko dzięki naszemu zapleczu hotelarskiemu! Dodatkowo, Goście mogą wykupić opcję wyżywienia w hotelowych restauracjach czy zabiegów w strefach Wellness.

Zarządzamy siecią apartamentów w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Grzybowie, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim & Sianożętach, Mielnie, Gdyni & Sopocie, Szklarskiej Porębie i Karpaczu.

Dla Właścicieli apartamentów to propozycja oddania lokalu w zarządzanie i zarabiania bez wysiłku! A dzięki Hotelowemu Standardowi© przekładamy większe obłożenie apartamentu na większe przychody Właścicieli.

VacationClub to koncept wynajmu i zarządzania apartamentami wakacyjnymi w #Hotelowym Standardzie.

Aplikuj i zostań częścią projektu VacationClub!

Przewiń do profilu firmy