Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Fullstack Developer

Droptica Sp. z o.o.O firmie

8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych aplikacji internetowych opartych o PHP (Drupal, Symfony, Laravel) - fullstack.

  • Rozwój istniejących aplikacji webowych i dużych serwisów internetowych.

  • Rozwój aplikacji dla dużych międzynarodowych korporacji jak również małych i średnich firm, duży przekrój klientów.

  • Planowanie architektury nowych aplikacji i serwisów internetowych.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych lub serwisów internetowych z wykorzystaniem PHP (jeśli masz mniej doświadczenia sprawdź czy oferty na stanowisko Junior developer).

  • Znasz minmum jedną z technologii: Drupal, Symfony, Laravel.

  • Dobrze znasz HTML/CSS/jQuery i SQL

  • Bez przeszkód porozumiewasz się po polsku i po angielsku (poziom B2).

Mile widziane

  • Drupal, Symfony i Laravel.

  • Git, Docker.

  • Jenkins, Ansible, SASS.

  • System linux (Podstawy LAMP).

  • Command line, bash.

  • Frameworki JS (Angular, React, Vue).

To oferujemy

  • Praca z technologiami: PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, HTML, CSS, SCSS, Twig, bootstrap, patternlab,

  • Drupal, DrupalCommerce, Drush, Droopler, AcquiaBLT, Laravel, Symfony, Git, Github, Bitbucket,

  • GitLab, Platform.sh, AcquiaDevCloud, Composer, Linux, Ubuntu, Bash, Docker, Traefik, VirtualBox,

  • ReactJS, Gulp, Ansible, XDebug, PHPStorm, AWS, ApacheSolr, RabbitMQ, ajax, RESTJSON, XML,

  • Vue, ApacheNifi, Elasticsearch, Redis, CodeSniffer, Codeception, JenkinsCI, Python, Terraform,

  • Jira, Slack, MSTeams, Zoom, Browserstack, Browsersync, Blackfire, Zabbix, Newrelic, Swagger,

  • Kibana, Postman, MySQLWorkbench, Scrum, OWASPZAP, Node, Websocket, InvissionApp,

  • Zepplin, Camundamodeler.

  • Praca z klientami z całego świata.

  • Możliwość aktywnego rozwijania i popularyzacji oprogramowania OpenSource.

  • Praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala.

  • Regularna nauka - dostęp do licznych materiałów szkoleniowych, treningów, specjalistycznych książek, szkolenia wewnętrzne,

  • Roczny budżet na szkolenia.

  • Darmowy dostęp do popularnych platform szkoleniowych (SymfonyCasts, Udemy i inne).

  • Wpływ na rozwój firmy.

  • Skupianie się na jakości pracy (code review, retro, wspólne planowanie architektury, itp).

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i życia osobistego.

  • Komfortowe miejsce pracy i profesjonalny sprzęt do pracy (laptop, 2 monitory, zestaw klawiatura myszka, słuchawki)

  • Wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne.

  • Poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz).

  • Pomoc w relokacji i praca zdalna.

  • Karta Multisport (50% dopłaty).

  • Bezpłatna opieka medyczna w ramach pakietów PZU dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne