Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP / Fullstack Developer

Perspektywy PRESS Sp. z o.o.O firmie

  • Nowogrodzka 31, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Perspektywy PRESS Sp. z o.o.

Nowogrodzka 31

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • MySQL

Mile widziane

  • React.js

  • Git

  • Laravel

  • WordPress

  • AWS

O projekcie

Jesteśmy wydawnictwem edukacyjnym, zajmujemy się rankingami szkół i uczelni, organizowaniem konferencji oraz targów edukacyjnych. Oprócz tego organizujemy akcje technologiczne dla młodzieży (współpracujemy przy tym z wieloma dużymi firmami).

Przykładowe projekty

Szukamy osoby, która wspomoże nasze działania od strony IT. Większość stron wykorzystuje CMS Joomla / Wordpress / ReactJS / HTML5.

Twój zakres obowiązków

  • kodowanie i wdrażanie nowych stron i serwisów internetowych,

  • utrzymywanie wdrożonych serwisów i rozwiązań,

  • umiejętność samodzielnego dobrania technologii do wymagań projektu,

  • kontakt z zewnętrzną agencją (przy niektórych projektach),

  • wsparcie dla pracowników biura, opieka nad sprzętem, serwis i utrzymanie systemów oraz struktury teleinformatycznej

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego,

  • HTML5, CSS3, MySQL, JavaScript,

  • PHP 5/7/8,

  • SASS,

  • GIT,

  • poczucie humoru i entuzjazmu (warunek konieczny),

  • odpowiedzialności za wyniki pracy, dobra organizacji i umiejętności współpracy w zespole.

  • Znajomość Joomla / Wordpress

  • Znajomości Laravel

  • Znajomość ReactJSm, JS ES6

  • Znajomość środowiska chmurowego AWS

Podział czasu pracy
40%

nowe projekty

40%

utrzymanie aktualnych projektów

20%

support

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w dogodnym komunikacyjnie punkcie (przy stacji Metro Centrum)

  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • sprzęt dostosowany do twoich potrzeb