Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP/JS Developer

BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o

umowa o pracę
12 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i analiza potrzeb biznesowych

  • Rekomendowanie najlepszych i najbardziej optymalnych dla firmy rozwiązań

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych i mobilnych

  • Rozwój autorskich rozwiązań IOT i IIOT (Carwash Manager, EBKF Manager, BE LOYAL)

  • Pisanie testów jednostkowych i funkcjonalnych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Symfony 4+ lub inny nowoczesny framework PHP

  • PHP 7/8

  • SOLID

  • JavaScript (Vue)

  • CSS

  • GIT

  • SQL

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność budowania i nawiązywania relacji z przedstawicielami różnych obszarów w firmie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego (od 12 000 zł B2B)

  • Realny wpływ na podejmowane decyzje projektowe i biznesowe

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczania grupowego na życie (PZU), opieki medycznej (Luxmed)

  • Pracę w małym interdyscyplinarnym zespole w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej