Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Laravel Developer - Programista PHP Laravel - JavaScript

CUSTOMER SATISFACTION AI sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie nowych aplikacji

  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji

  • Projektowanie i optymalizacja baz danych

  • Praca w zespole projektowym

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku PHP developer

  • Dobra znajomość Laravela

  • Dobra znajomość JavaScript (w tym AJAX)

  • Znajomość MySQL

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z interfejsami REST

  • Znajomość Git

Mile widziane

  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS3

  • Umiejętność pracy w metodologii Scrum/Agile

  • Komunikatywny angielski

  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

To oferujemy

  • Pracę w nowo budowanej firmie technologicznej

  • Pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Dużo samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu

  • Częściowo pracę zdalną

  • Elastyczną formę zatrudnienia

  • Szkolenia i certyfikacje

O nas

Nasza firma zajmuje się tworzeniem własnych produktów, które następnie stają się samodzielnymi startupami. Zespół tworzą ludzie kreatywni, z których każdy ma niezwykle duży wpływ na kształt każdego z projektów. Nasze projekty to m.in.: IdeaShirt, Rating Captain, Buylando, Emenago.