Oferta pracy

PHP Magento Developer

MODIVO S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Rest Api

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rozwiązań e-commerce grupy MODIVO,

  • Pisanie dobrze zaprojektowanego, testowalnego, wydajnego kodu,

  • Integracja systemu z nowymi mikrousługami oraz systemami zewnętrznymi,

  • Analiza potrzeb biznesowych i tworzeniem dokumentacji technicznej

  • Dbanie o utrzymywanie niskiego długu technologicznego i wysokiej jakości kodu,

  • Pisanie testów jednostkowych oraz robieniem review kodu swoim kolegom.

Nasze wymagania

  • Świetnej znajomości OOP PHP 5/7 oraz platformy Magento 2,

  • Wiedzy jak stworzyć idealne REST API oraz jak się dogadać w GraphQL ,

  • Kreatywności, rozwiązywania problemów i doskonałej samoorganizacji,

  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole,

  • Dbania o wysoką jakość kodu, umiejętności pisania testów jednostkowych.

  • Doświadczenie w branży e-commerce będzie atutem,

  • Doświadczenie w rozproszonych architekturach będzie dużym plusem,

  • Doświadczenia pracy w metodyce SCRUM,

  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony - będzie atutem.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • dokumentacja

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę nad własnym produktem, a zarazem możliwość bezpośredniej obserwacji, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes w dużej skali,

  • Realny wpływ na wytwarzane funkcjonalności, gdyż pracujemy „dla siebie” i nie musimy się trzymać z góry narzuconych technologii czy języków,

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie zarówno w oparciu o UoP, jak i B2B z takim samym dostępem do wszystkich benefitów,

  • Elastyczne godziny pracy – decyzja czy zacząć o 6.00, czy o 10.00 należy wyłącznie do Ciebie,

  • Możliwość 100% pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce i nie tylko,

  • Pakiet benefitów, w tym dostęp do Programu Multisport, różne pakiety prywatnej opieki medycznej w LuxMed, dostęp do ubezpieczeń grupowych PZU,

  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych – m. in. premia 6000 zł za każdego pracownika poleconego do teamu software development,

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO, oraz CCC,

  • Nowe biuro w samym sercu miasta – tuż przy Wrocławskim Rynku, w którym możesz, ale nie musisz pracować,

  • Całe wyposażenie sprzętowe (laptop, stacja dokująca, dwa monitory etc.),

  • Dostęp do szkoleń, konferencji, książek, meetupów i hackatonów – czekamy na kolejne propozycje z Twojej strony 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przyjazna atmosfera

MODIVO S.A.

MODIVO S.A. - jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy rynku e-commerce w Polsce, który swoim innowacyjnym omnichannel’owym podejściem podbija kolejne międzynarodowe rynki. 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność.

Jesteśmy firmą technologiczną, dlatego głównym priorytetem na najbliższe lata jest dla nas istotne powiększenie zespołu software development – jednego z kluczowych ogniw całego biznesu.

Rozwijamy nasze własne produkty, więc duża decyzyjność, wpływ na projekt oraz produkt są u nas na porządku dziennym. Robimy rzeczy absolutnie nieprzeciętne, dlatego też poszukujemy osoby otwartej i ambitnej, która swoją motywacją i proaktywnością zasili zespół.

Może to właśnie Ty? 😉

Przewiń do profilu firmy