Oferta pracy

co to?

PHP Mid Developer

Ultimate Systems Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • Git

  • REST API

  • Symfony

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w zespołach, dzięki czemu każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności. Szukamy kogoś, kto jest kreatywny, twórczy, otwarty i razem z nami będzie tworzył coraz to lepsze rozwiązania.

Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły co tygodniowe. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review.

Szukamy programisty z doświadczeniem do nowego projektu. Będziesz miał wpływ na kształt i rozwiązanie nowego oprogramowania. Pracując z nami poznasz wielu wspaniałych i kreatywnych ludzi oraz przekonasz się co to znaczy prawdziwie przyjazna atmosfera w pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad całkowicie nowym projektem. Nowymi funkcjonalnościami, integracjami modułów, optymalizacją mechanizmów w oparciu o wcześniej przygotowane założenia architektoniczne

  • Programowanie oraz rozwijanie nowoczesnego rozwiązania backendowego dla aplikacji webowej

  • Projektowanie oraz wdrażanie struktury bazy danych pod nowe moduły

  • Dbanie o niezawodność i skalowalność budowanego rozwiązania

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu na projektem

  • Budowanie przyjaznego środowiska technicznego dla wszystkich współpracowników

  • Aktywny udział w procesach pracy scrumowej

  • Samodzielne tworzenie scenariuszy testowych oraz ich realizacja

Nasze wymagania

  • 2+ lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w PHP

  • Bardzo dobra znajomość frameworka Symfony

  • Dobra znajomość języka programowania PHP w wersji 8

  • Znajomość języka SQL (MySQL)

  • Wiedza jak korzystać ze wzorców projektowych

  • Wiedza na temat funkcjonowania REST API

  • Praca z terminalem (Windows, Linux)

  • Sprawne korzystanie z GIT-a

  • Praca w IntelliJ, PHPStorm

  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Otwartość i komunikatywność

Podział czasu pracy
90%

nowe funkcjonalności

5%

tworzenie dokumentacji

5%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-6

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • project manager
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą,

  • Prace zdalną albo hybrydową. It’s up to you!

  • Firmę pełnej otwartych i fajnych ludzi z miłą atmosferą

  • Komfortowe biuro w dzielnicy Zabłocie

  • Pakiet sportowo-benefitowy „Multisport”

  • Parking do dyspozycji

  • Profesjonalny sprzęt i narzędzia do pracy

  • Praca w małym zespole do 10 osób

  • I serio... luźną atmosferę!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wysyłasz do nas swoje CV

2

Umawiamy się na rozmowę telefoniczną w sprawach technicznych

3

Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną

Przewiń do profilu firmy

Tech Stack

  • PHP - regular

  • Symfony- regular

  • MySQL - regular

  • Git - regular

  • REST API - regular