Logo Pracuj.pl

PHP Developer

Creatuity sp. z o.o.O firmie

10 000–19 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • Git

  • PHP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wysokiej jakości kod w projektach opartych o platformę Magento 2,
  • Wspieranie innych członków zespołu swoją wiedzą.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia jako Programista PHP,
  • SOLIDnych umiejętności programowania obiektowego,
  • Dbałości o dobrą jakość tworzonego kodu,
  • Znajomości MySQL na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomości języka angielskiego w piśmie na poziomie B1/B2,
  • Jesteś świetnym programistą PHP i chłoniesz wiedzę? nauczymy Cię Magento!

Mile widziane

  • Certyfikat Magento Developer

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager

To oferujemy

  • Awesome Fridays: raz w miesiącu w godzinach pracy spotykamy się i spędzamy miło czas wychodząc lub grając i integrując się jak tylko chcemy, teraz robimy to zdalnie lub z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności
  • Creatuity Coins: co tydzień spotykamy się całą firmą na Zoomie i doceniamy się nawzajem dając sobie wirtualne monety, które potem przeznaczamy na różne inicjatywy od charytatywnych po bardziej osobiste tj. burger podczas Awesome Fridays.
  • Współpraca u nas skupia sie na relacjach, dlatego w naszej firmie Pracownik i Klient są najważniejsi
  • Pomagamy zdobyć Certyfikat Magento
  • Używamy nowoczesnych narzędzi programistycznych: m.in. CI/CD, PHPStorm czy nasze dedykowane środowisko i narzędzia do pracy z Magento 2
  • Biura wypełnione przekąskami
  • Elastyczny czas pracy, który pozwala nam na godzenie życia prywatnego z zawodowym
  • 26 dni wolnego
  • Budżet benefitowy, który wyróżnia nas na tle innych firm. Wspieramy rozwój i zdrowie naszych Pracowników, również poza biurem. Dajemy możliwość wyboru czym dla Pracowników jest benefit. Zamiast karty na siłownię możesz kupić buty trekkingowe i zapłacić za pobyt w Zakopanym lub skorzystać z usług fryzjera/barbera i odpocząć na masażu. Oprócz szkoleń biznesowych, masz możliwość zainwestowania w kurs tańca, szydełkowania, rapowania lub .. po prostu wstaw tu swoją pasję

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Awesome Fridays

Creatuity sp. z o.o.

Jesteśmy Creatuity i wdrażamy Magento dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się we wdrożeniach e-commerce na platformie Magento dla klientów z całego świata.

Jako jeden z najbardziej utytułowanych w 2018 roku partnerów Magento na świecie, stawiamy na wysoką jakość kodu oraz innowacyjne rozwiązania. Pomimo globalnego zasięgu, słyniemy z niepowtarzalnej atmosfery panującej w biurze, co czyni nas świetnym i zgranym zespołem zarówno w godzinach pracy jak i po nich.

PHP Developer, Poznań