Oferta pracy

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • REST API

  • OOP

  • MySQL

  • Git

  • Composer

  • WordPress

  • WooCommerce

Mile widziane

  • Laravel

  • Symfony

  • PostgreSQL

  • RabbitMQ

  • Elasticsearch

  • AWS

  • Azure

  • Varnish

  • PHPUnit

  • Redis

  • Zend

  • JavaScript

  • jQuery

O projekcie

Do zespołu poszukujemy doświadczonego programisty, który w związku z dynamicznym wzrostem organizacji przejmie część obowiązków naszego CTO.

Twój zakres obowiązków

  • Jako Team Lead będziesz odpowiadać za terminowość i jakość projektów, wspierać i prowadzić zespół, podejmować decyzje o wyborze technologii , architektury i ogólnego sposobu na realizacji zadań w porozumieniu z CTO oraz wykonywać zaplanowane zadania według harmonogramu. Oczekujemy od Ciebie odpowiedzialności za estymacje, czystość i jakość kodu oraz terminowości i proaktywnego wspierania zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego z PHPem

  • Angielski - min. B2, bez problemu dogadasz się mailowo i na wideokonferencji;

  • Autonomiczność - samodzielnie priorytetyzujesz i realizujesz terminowo przydzielone zadania.

  • Ciągłe doskonalenie się - najlepiej pracuje nam się z osobami, które cały czas chcą się rozwijać i podnosić sobie poprzeczkę.

To oferujemy

  • Krótki i szybki proces rekrutacji, prowadzony przez naszego CTO;

  • Prostą i przejrzystą umowę;

  • Ciągły dopływ świeżych projektów prowadzonych w uporządkowany sposób;

  • Tryb pracy do wyboru: zdalny, hybrydowy bądź w Gdańskim biurze;

  • Bezkonfliktową atmosferę pracy;

  • Terminowo wypłacane zarobki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji:

Prosta, przejrzysta i ekspresowa rekrutacja, składająca się z wideorozmowy z naszym CTO, a następnie z naszym Project Managerem.

Rozmowy rozpoczną się od 15.08.2022.

1. Przesłanie formularza

2. Selekcja kandydatów

3. Rozmowa techniczna z naszym CTO (od 15.08.2022)

4. Rozmowa z naszym PMem

Foreto

Foreto Software House to miejsce, w którym odważne wizje zamieniają się w niezwykłe produkty cyfrowe. To więcej niż programowanie i tworzenie użytecznych narzędzi popartych doświadczeniem.

Rozwijamy przedsiębiorcze postawy i kształtujemy otaczająca nas rzeczywistość. Projektujemy, tworzymy, wdrażamy, rozwijamy i doradzamy. Czy to przejrzysty landing page, czy innowacyjny Saas - Foreto to otoczenie specjalistów różnych dziedzin, dzięki którym możemy realizować interdyscyplinarne i niestandardowe projekty, które zmieniają świat na lepsze.

Twoja wizja, nasz kod. Zróbmy coś niesamowitego!

Przewiń do profilu firmy