Oferta pracy

PHP Software Engineer

The Codest

13 00019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • Redis

  • Elasticsearch

  • RabbitMQ

  • Vue.js

  • React.js

  • PHPUnit

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako PHP Software Engineer

Nasze wymagania

  • masz minimum 3 lata doświadczenia z PHP

  • dobrze rozumiesz zagadnienia związane z programowaniem obiektowym

  • znasz relacyjne i nierelacyjne bazy danych

  • zwracasz uwagę na jakość kodu

  • jesteś otwarty na nowe narzędzia i sposoby rozwiązywania problemów technicznych

  • nie boisz się powiedzieć na głos swoich pomysłów i potrafisz dogadać się z zespołem

  • znajomość angielskiego: B1 lub lepiej. Z klientami komunikujemy się w języku angielskim, przeważnie przez Slacka. Jeżeli uważasz, że masz za słaby angielski i tak wyślij CV - przeważnie kandydaci nie doceniają swojego poziomu znajomości języka.

To oferujemy

  • budżet dla pracownika w wysokości 1800 PLN rocznie. Możesz wydać, na co chcesz.

  • opcje szybkiego rozwoju i wsparcie w swojej ścieżce kariery

  • pracę 100% zdalną (również po pandemii)

  • 15 dni płatnego urlopu + 4 dni na samorozwój

  • stała współpraca, długofalowe projekty bez końcowej daty

  • forma współpracy: umowa B2B lub przez www.useme.com

  • praca poniedziałek-piątek w godzinach biurowych. Nie pracujemy po godzinach ani w weekendy. Ten czas rezerwujemy dla siebie i dla swoich rodzin.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • Budżet samorozwojowy

  • System premiowy

Etapy rekrutacji
1

20 minutowa rozmowa, aby lepiej się poznać

2

call techniczny

3

krótki call z klientem

4

oferta współpracy

The Codest

Hello World!

Jesteśmy firmą technologiczną, w której rozwijamy swój własny produkt oraz tworzymy oprogramowanie dla klientów z całego świata. Intensywnie się rozwijamy regularnie powołując do życia nowe działy oraz wprowadzając nowe technologie.

Lubimy pisać testy, rozwijamy siebie i innych poprzez regularne code review jednocześnie dostarczając naszym klientom wysoką jakość. Kilka lat temu prowadziliśmy własną szkołę programowania, a obecnie organizujemy regularne wewnętrzne spotkania

w firmie, aby porozmawiać o ciekawych nowinkach technologicznych oraz wymienić się wiedzą.

Obecnie budujemy dla klienta dużą aplikację plug and play. Ma ona umożliwić sprzedaż całych pakietów wakacyjnych (oprócz bookingu samego hotelu będzie można zamówić np. bilety lotnicze, transfer z lotniska, wynajem samochodu, i wiele innych).

W założeniu apka ma umożliwić turystom tańsze i łatwiejsze zakupy związane z wakacjami.

Przewiń do profilu firmy

Jak ułożona jest nasza firma

  • Dział sprzedaży i marketingu dba o to, abyśmy cały czas pozyskiwali nowe projekty.

  • Dział developmentu, który dba o to, abyśmy tworzyli aplikacje na najwyższym poziomie.

  • Dział rekrutacji, który nieustannie procesuje nadesłane CV i dokłada wszelkich starań, aby rekrutacja była dla kandydatów przyjemnym doświadczeniem.

  • Dział product designu, który dba o to abyśmy tworzyli piękne i użyteczne interfejsy. Jest również odpowiedzialny za spójność naszej komunikacji.

  • Dział HR dba o to, aby każdy pracownik miał swojego managera, z którym regularnie spotyka się i rozmawia o odczuciach z codziennej pracy oraz możliwościach dalszego rozwoju.

Stack technologiczny

  • PHP

  • Symphony

  • Redis lub Elasticsearch

  • RabbitMQ

  • Vue.js/React.JS

  • PHPUnit