Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP/Symfony Developer

Accesto Sp. z o.o.O firmie

8 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

Mile widziane

  • TDD, DDD

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji internetowych (głównie SaaS)

  • Tworzenie czystego kodu, zgodnego z SOLID i GRASP

  • Code Review i wspieranie pozostałych członków zespołu

  • Dzielenie się wiedzą na konferencjach/meetupach i na blogu (jeśli masz ochotę!)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP (Symfony)

  • Dobra znajomość wzorców projektowych, OOP, standardów PSR

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych

  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, Javascript

  • Dobra znajomość GIT

  • Dobra znajomość j. Angielskiego

  • Chęć rozwoju :)

  • Znajomość Angular.js, React

  • Znajomość RabbitMQ, Redis, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch

  • Doświadczenie w Event Storming

  • Znajomość Kanban

  • Znajomość TDD, DDD

  • Doświadczenie DevOps

To oferujemy

  • Ciekawe projekty wykorzystywane w praktyce przez tysiące użytkowników każdego dnia

  • Wpływ na technologię i architekturę

  • Pracę zdalną lub w biurze Accesto

  • Elastyczne godziny pracy

  • Ciągły rozwój umiejętności

  • Wsparcie doświadczonych programistów (Certified Symfony Developer)

  • Miłą atmosferę współpracy

  • Pyszną kawę (Etno Cafe)

  • Mate Mate

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Kod, którego nie będziesz musiał się wstydzić i projekty, które nie trafiają do szuflady :)

  • Ambitne zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić

Accesto Sp. z o.o.

W Accesto pomagamy naszym klientom pozbyć się słabej jakości kodu. W naszym podejściu wykorzystujemy zarówno testy automatyczne, jak i DDD, CQRS, Event Sourcing, CI, CD. Praca z działającymi i zarabiającymi projektami wymusza na nas ciągłe doskonalenie naszych technik. Jeśli szukasz rozwoju, to u nas znajdziesz odpowiednie do tego warunki i atmosferę :)

Poza bazowymi technologiami PHP/Symfony wykorzystujemy też Elastic, Neo4j, RabbitMQ, Postgres, InfluxDB, Kibana, Sentry, React, Redis, Docker, Kubernetes.

Przewiń do profilu firmy